banner461
banner195

Sunar'dan Polis Haftası Kutlama Mesajı

AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 169. yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesaj yayımladı.

Sunar'dan Polis Haftası Kutlama Mesajı
09 Nisan 2014 Çarşamba 15:05

banner143
banner134

 POLİS HAFTASI KUTLAMA MESAJI

AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 169. yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesaj yayımladı.

İl Başkanı Kazım Sunar, Polis teşkilatının bilgi birikimi ve tecrübesiyle, ülkenin huzur ve güvenliğinin teminatı olduğunu vurguladı.

Türk Polisinin, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşadığını belirten Sunar, şu ifadelere yer verdi:
“Tarihi Osmanlı dönemine kadar uzanan, Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 168. yıldönümünü büyük bir gururla kutluyoruz. 169 yıllık geçmişe sahip olan Emniyet Teşkilatımız özverili çalışmaları ile görevini başarıyla yerine getiren kurumlarımızdan birisidir. Bu başarılı çalışmalarında geçmişten gelen tecrübelerinin, bilgi birikiminin büyük payı vardır. Türk Polis teşkilatımız asayişi, güvenliği ve huzuru sağlamak için çok önemli bir toplumsal işlevi özveri ile yerine getirmektedir. Halktan aldığı güç ve destekle görevini başarıyla yapmaktadır. Polis teşkilatımız ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunmasında, kamu düzeninin sağlanmasında, hukukun egemen kılınarak güvenli bir ortamın yaratılmasında yaptığı başarılı çalışmalarıyla halkımızın her zaman sevgi ve takdirini kazanmıştır. Bu vesile ile görevlerinin başında bulunan polislerimizin gününü kutluyor, ülkenin huzur ve güven ortamını korumak amacıyla hayatlarını kaybeden şehit polislerimize Allah'tan Rahmet diliyorum.” 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
istifa - 4 yıl önce
istifa et artık başkan görevini yapamıyorsun