banner461
banner195

Süreç Hızlandırılıyor

İlk kez AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’in gündeme getirdiği 152 köyün çöplerinin il özel idaresi marifeti ile toplanarak bertaraf edilmesi konusunda çalışmalara hız veriliyor.

 Süreç Hızlandırılıyor
31 Aralık 2014 Çarşamba 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlk kez AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider’in gündeme getirdiği 152 köyün çöplerinin il özel idaresi marifeti ile toplanarak bertaraf edilmesi konusunda çalışmalara hız veriliyor.

Nevşehir İl Özel İdaresinin Nevşehir İl Geneli köylerin çöplerinin toplatılması ve bertaraf edilmesi projesi doğrultusunda, Nevşehir merkez köylerinin çöplerinin toplatılması işi ile ilgili ihaleye çıkıyor.

Söz konusu ihale kapsamında 1 adet Şoför ve 2 Adet Temizlik işçisi alımının yapılacağı ihale 08 Ocak 2015 günü Saat 14.00’te yapılacak.

Söz konusu ihalenin ardından Nevşehir il merkezi ve ilçe ve beldelerinde, köylerinde il özel idaresi tarafından koordine edilecek çalışma ile tüm yerleşim merkezlerinin çöplerinin tek bir elden toplanarak bertaraf edilmesi konusunda çalışmalar başlatılacak.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gerçekçi olun - 3 yıl önce
şu işleri formalite yapmayın...yapacaksanız adam gibi yapın..koca köye dört tane kova konur mu? biri köyün öbür başında diğeri öbür yanda...fatma teyzem elinde poşetle öbür mahalleye gider mi? gidemez.. diğer işleri yetişir mi? köylüyü enayi yerine koymayın....ne varsa şehire yapmayın..park yok...yol yok. okul yok,,cami bakımsız..yollar parkesicendermede ayrı bela gelmiş tarlada ehliyet soruyo..bumudur hizmet????yoksa burası rus memleketi mi? oy zamanı değil köylere hiç gelmeyin.....
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
arkadaşım her şey koyteynırla olmazki....nevşehirde çöp koyteynırımı var.önemli olan alışkanlık.temizlik