banner461
banner195

Süslü Çalışma Arkadaşları ile Yemekte Buluştu

Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar Kasabası Belediye Başkanı Osman Süslü, belediye personeli ve belediye meclis üyeleri ile birlikte yemek yedi.

Süslü Çalışma Arkadaşları ile Yemekte Buluştu
14 Mart 2014 Cuma 10:51

banner143
banner134
 Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar Kasabası Belediye Başkanı Osman Süslü, belediye personeli ve belediye meclis üyeleri ile birlikte yemek yedi.

Uçhisar Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Osman Süslü toplumun tüm kesimleriyle kucaklaşmaya devam ediyor. Hemen her fırsatta esnafla, işçilerle ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Süslü, belediye personeli ile yemekte buluştu.

Uçhisar’a yapılan hizmetlerde beraber olduğu çalışma arkadaşları ile Oba Restoran’da bir araya gelerek öğle yemeği yiyen Süslü, çalışma arkadaşları ile aynı sofrayı paylaşıp samimi sohbetler gerçekleştirdi. Renkli görüntülere sahne olan buluşmada personeline gösterdikleri gayret ve çalışmalardan dolayı teşekkür eden Başkan Süslü, büyük alkış aldı.

Göreve geldiği süre içerisinde belediyeye aldığı personel için eleştirildiğini kaydeden Süslü “Göreve geldiğimizde biz insan ayırt etmeden hizmet yapmak için geldik. Yeni çalışma arkadaşlarımızı seçerken dışarıdan gelen sözlere kulaklarımızı tıkadık ve kasabamızın insanına iş istihdamı sağladık. Sizi işe aldığımızda bize yapılan en büyük eleştiri “kasabada ne kadar işe yaramaz adam varsa işe aldılar” dediler. Fakat biz sizlere güvendik, sizlerle beraber yola çıktık sizinle devam edeceğiz. Şimdi size işe yaramaz adam diyenler sizlerin oylarına talip oluyorlar. Artık söz sizde. En güzel cevabı 30 Mart’ta sandıkta vereceğinize inanıyorum” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak parti - 4 yıl önce
Helal sana başkan
Avatar
Akkurt - 4 yıl önce
Bir tek bu sözün doğru sandıkta herkes gösterecek sana bu halk adam çıkarmayıda indirmeyide iyi bilir dua et seçim yakın yoksa sende usat dönemi gibi olurdun şimdide yüzün kızartmadan aynı projeyle çıkıyorsun başka ekibin yoktu aynı ekiple çıktığın gibi başka projende olmayınca sende haklısın sana oy atacak bu köylüye ben diyecek bişey bulamıyorum çünkü biZleri salak yerine koyuyolarrr
Avatar
ak genc - 4 yıl önce
helal olsun başkanım
Avatar
adalet - 4 yıl önce
siyaset uğruna her halt yeniyor bedelini belediye çalışanı ödüyor. helal bu başkanlara...
Avatar
terafsız - 4 yıl önce @ak parti
sayın yorumcu helal başkan sana diyorsun iyi güzel elbette dersin bu senin en denokrat hakkın amaaaa bu helal sana demenin altını doldurman lazım cünkü altı boş konuşmalar bekte inandırıcı gelmez neyi yaptı acıklarsan iyi olr tşrk
Avatar
uchisarligenc - 4 yıl önce @Akkurt
siz 5 yıl önce demiyormuydunuz osman süslü başkanlıga gelirse uchisarı nevşehire bağlayacak die? hani nerede dedikleriniz insan biraz utanır.tabi bazı yasal olmayan taleblerde bulunuyorsunuz osman beye oda reddediyor sonra camur atıyorsunuz.30 martta tekrar bu adam koltuğa tekrar oturacak bunu halkta biliyor saten.kendinizi kandırıyorsunuz.it ürür kervan yürür rastgele :)
Avatar
uchisarli - 4 yıl önce
biz uchisarlilar olarak ardik üfak defek yatirimlar istemiyoruz kaya oteli gibi büyük yatirimlar isdiyoruz uchisar 20 yıl geride. süslü söyle bakalim gayre deyer ne yapdin uchisara.yok bisi yok
işte belediyeye elaman aldin
Avatar
Akkurtlar - 4 yıl önce
Sizden ala üren yürüyen olmaz sende menfaatci ve yaltakcılarındansın galiba arkadaş herkes görecek sonunu merak etmeyin