banner461
banner195

Süt Ve Kireç Suyu İçmenin Farkı

Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Milletvekili aday adayı İbrahim Çakır, AKP Hükümetlerini eleştirmeye son sürat devam ediyor.

 Süt Ve Kireç Suyu İçmenin Farkı
30 Mart 2015 Pazartesi 16:34

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Milletvekili aday adayı İbrahim Çakır, AKP Hükümetlerini eleştirmeye son sürat devam ediyor.

Çakır, AKP iktidarları döneminde ülkenin ekonomisinden, dış politikasına kadar pek çok konuda önemli tavizlerin verildiğine dikkat çekerken, “Yıllardır Ülkemizi İdare Etmekle Görevli Kardeşlerimiz Haziran 2003 Yılında İkiz Yasalar İle Başlattıkları Süreci Günümüzde Maalesef Çözüm Süreci, Yeni Anayasa, Yeni Türkiye Ve Başkanlık Sistemiyle Mührün Vurmaya Çalışmaktasınız. Bu Mühür Ne yazık ki Aziz Milletimizin Bölünerek Küçük Parçalar Halinde Düşmanlarımıza Kolay Lokma Yaptığınızı Görmek Zorundayız. Bu Kadar Vurdum Duymaz Olamayız. Menfaatlerimizi Öteleyerek top yekün Çıkarlarımızı Kucaklayıp Birbirimizi Severek Çalışmak Zorundayız. Hani 2000’li Yıllarda Bankaların İçi Boşaltılmış, Esnafımız, İşçimiz, Çiftçimiz, Sanayicimiz Perişan Haldeydi. Peki Geçtiğimiz 13 Yılda Yol, Metro Ve Hastane Düzenlemesi Dışında Neler Yapıldı?. Her şey Çok Güzel İdare Ediliyorsa İçi Boşaltılan Bankalara Konan Paralar Kimin?. Özelleştirme Yoluyla Ülkemizin Bankaları, Sanayi Kuruluşları, Otoyolları Limanları, Hava Limanları Ve Daha Birçok Tesisimiz Satılmıştır. Buna Rağmen Borcumuz Katlanarak Artmaya Devam Etmiştir. Satacak Bir şey Kalmadığı İçin Özelleştirme İdaresi Kapatılacaktır. 2006 Yılında Yerli Tohumun Yasaklanmasıyla Hayvancılıkta Dahil Çiftçimiz Perişan Hale Gelmiştir. Ücretli Çalışanlarımız Ve Memurlarımız % 3’lük Zamlarla Avutulurken Tüketime Yüklenen Yüksek Zamların Arasında Ezilmiştir. Dolayısıyla Esnafımız Siftahsız Kepenk Kapatır Hale Gelmiştir. Hükümetimiz Dış Dünyada İzlemekte Olduğumuz Şahsiyetsiz Politikalar Sayesinde Kendini İktidara Getirenlerin Oyuncağı Olmuştur. İzlediğimiz Şahsiyetsiz Politikaların Mührü Suriye de Düştüğümüz Durum, Şah-Mat Operasyonu Ve Egedeki 16 Adaya Yunan Bayrağı Çekilmesine Sessiz Kalışımız En Son Örneklerdir. Yolsuzlukla Mücadele Diyerek Yola Çıkanların Nasıl Yolsuzluk Yaptıklarını, Paralel Diye Bağıranların Gerçekte Paralelcilere Neleri Verdiklerini, Aldanmaya Alışanların Halkı Nasıl Aldattığını İbretle İzlemekteyiz. Kendini İş Başına Getirenlere Hangi İmtiyazların Verildiğini, Sinangogların Ve Kiliselerin Alın Terimizle Restore Edilmesini, Hükümet Tarafından Açılışlarının Yapılmasını Sadece İzliyoruz. Olanları İzleyince Milli Görüşün Görevden Neden Uzaklaştırıldığını Daha İyi Anlıyoruz. Siz Kıymetli Vatandaşlarımızdan Efsane Hizmetlere Kaldığımız Yerden Devam Etmek İçin Yetki İstiyoruz. Süt İçmekle Kireç Suyu İçmenin Arasındaki Farkı Gördükten Sonra, Bizden Olduğunu Söyleyenlerin Gerçekte Kimlere Nasıl Hizmet Ettiğini Görerek Aldanmışların Yalanlarına Geçit Vermeyerek Saadet Partisini Yani Kendi Düşüncelerini İktidara Taşıyacaklarını Umut Ediyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.