banner461
banner195

Tanrıver, “Millet Herşeyin Farkında”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M. Ali Tanrıver, 7 Haziran seçimleri sonrasında yaşanan gelişmelerin Türk Milleti tarafından iyi tahlil edildiğine dikkat çekti.

 Tanrıver, “Millet Herşeyin Farkında”
26 Ekim 2015 Pazartesi 10:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir İl Başkanı M. Ali Tanrıver, 7 Haziran seçimleri sonrasında yaşanan gelişmelerin Türk Milleti tarafından iyi tahlil edildiğine dikkat çekti.

Türk Milletinin ferasetinden yana bir endişelerinin bulunmadığını ve 1 Kasım seçimlerinde Türk Milletinin ferasetinin sandığa yansıyacağına inandıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Tanrıver, “7 Haziran seçimin ertesi günü çıkıp, milletin yüzde 41 oy verdiği AK Parti'yi devre dışında tutmak istediler. Blok siyasetten bahsedip Bahçeli'ye başbakanlık teklif ettiler. AK Parti'siz siyasetin Türkiye'de olmayacağını anlayınca her şeye Hayır diyerek ülkeyi Anayasa 116. Gereğince seçim yapılmasına zorladılar. Şimdi de utanmadan Ak Parti bu seçimi istedi diyorlar. Koalisyondan kaçan Bahçeli'dir. Ama biz biliyoruz ki feraset sahibi millet her şeyin farkında" yorumunda bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.