banner461
banner195

Tanrıver, “Milletimiz Bu Kadar Aptal Değil”

AK Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, Milliyetçi Hareket Partisinin 7 Haziran seçimleri sonrasındaki tutumunu eleştirirken, süreç içerisinde her şeye hayır diyen bu zihniyetin 1 Kasım seçimlerinde iyi tahlil edileceğine inandıklarını dile getirdi.

Tanrıver, “Milletimiz Bu Kadar Aptal Değil”
22 Ekim 2015 Perşembe 10:28

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, Milliyetçi Hareket Partisinin 7 Haziran seçimleri sonrasındaki tutumunu eleştirirken, süreç içerisinde her şeye hayır diyen bu zihniyetin 1 Kasım seçimlerinde iyi tahlil edileceğine inandıklarını dile getirdi.


Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş insanların da Bahçeli’nin bu her şeye hayır anlayışına gereken cevabı vereceğine inandığını kaydeden AK Parti İl Başkanı Tanrıver, “1 Kasım seçimleri öncesinde ilimizde yaptığımız çalışmalar İnşallah bizi Nevşehir’de 3-0’a, Türkiye genelinde ise tek başına iktidara götürecek. Seçimler öncesinde şöyle bir düşmanlık dikkat çekiyor. Ülkemizde bir kesimin ne yazık ki Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı var. Dünya’da ülkemize karşı olanların Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığını anlıyorum. Ama bizim ülkemizde de bu düşmanlığı sürdürenler var. Hadi dışarıdakileri anlıyoruz. Ülkemizin kalkınmasını, ilerlemesini istemiyorlar. Bizim içimizdekiler ve parti liderlerinin Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı ne?. Recep Tayyip Erdoğan bu ülkeye hizmet etmiştir. Recep Tayyip Erdoğan ülkemiz içinde ve dışında Türk’ün itibarını artırmıştır. Bunun dışında herhangi bir hainliği, hırsızlığı ya da namussuzluğu var mı?.Yok. Biz bundan eminiz ve şahidiz. Bunları söyleyenlere bir bakın. CHP-MHP ve HDP meclis çalışmalarında hep beraber çalıştılar. Ama Sayın Bahçeli ileni metni alıyor ve HDP’ye eleştirilerde bulunuyor, atıyor. Kendi gurubuna hoş görünmek için böyle yapıyor. Biraz önce bir reklam panosunda gördüm. Terörün kökünü kazıyacağız diyorlar. 7 Haziran seçimlerinde halkımız koalisyonu uygun gördü. Bize yakın parti kimdi MHP. Peki ne yaptı MHP, seçime hayır, koalisyona hayır, erken seçime hayır. Böyle bir ilginç tablo içerisindeydiler. Yine aynı taktiği sürdürüyor. 1 Kasım seçimlerinde milletimiz uygun görürse koalisyonu yapacağız diyor. Yok böyle şey. Milletimiz bu kadar aptal değil. Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş insanların bu durumu iyi değerlendirip bu duruma gerekli cevabı vereceğine eminim” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.