banner461
banner195

Tanrıver: “Milletvekillerimiz Aldıkları Görevi Başarı İle Yerine Getirecektir”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver: “Milletvekillerimiz Aldıkları Görevi Başarı İle Yerine Getirecektir” dedi.

Tanrıver: “Milletvekillerimiz Aldıkları Görevi Başarı İle Yerine Getirecektir”
28 Aralık 2015 Pazartesi 14:50

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in 26. Yasama dönemi içerisinde TBMM’inde önemli görevler üstlendiklerini belirterek, AK Partili milletvekillerin üstlendikleri bu görevleri layığı ile yerine getireceklerini belirtti.

AK Parti Nevşehir il Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 1 Kasım 2015 günü yapılan 26. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde haklı bir başarıya imza atan AK Parti’nin Nevşehir’de 3 milletvekilliğini elde ettiğine işaret etti.

Tanrıver, TBMM’in de 26. Yasama döneminde AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün TBMM Katip Üyesi olarak görev üstlenirken, AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk’ün, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı, Adalet Komisyonu üyeliği, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Sözcülüğü ve AK Parti Grup Disiplin üyeliği görevlerine getirildiğini kaydetti.

Tanrıver, AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider ’in de Türkiye Bangladeş Dostluk Grubu Başkanlığı görevi, Plan Bütçe Komisyonu Üyeliği ve Nüfus ve Kalkınma Grubu Üyeliğini üstlendiğini ifade ederek, AK Parti Nevşehir Milletvekillerine görevlerinde başarılar diledi. Tanrıver,  AK Partili tüm Milletvekillerinin üzerlerine aldığı bu görevleri layığı ile yerine getireceklerine inandığını sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.