banner461
banner195

Tanrıver : Özgecan’ ı Vahşice Öldürenler Gereken Cevabı Adaletten Alacaklar

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, geçtiğimiz günlerde Mersin’in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesine başsağlığı diledi.

Tanrıver : Özgecan’ ı Vahşice Öldürenler Gereken Cevabı Adaletten Alacaklar
16 Şubat 2015 Pazartesi 17:39

banner143
banner134

AK PARTİ İL BAŞKANI TANRIVER; “ÖZGECAN’ I VAHŞİCE ÖLDÜRENLER GEREKEN CEVABI ADALETTEN ALACAKLAR”


AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, geçtiğimiz günlerde  Mersin’in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın ailesine başsağlığı diledi.


AK Parti Nevşehir  İl Başkanı  Mehmet Ali Tanrıver , yaptığı açıklamada, Özgecan’ın  öldürülmesinin bir vahşet olduğunu belirterek, “Mersin’de Özgecan Aslan kardeşimiz daha hayatının baharında vahşice, canice öldürülmüş, maalesef tüm Türkiye’nin ağlamasına tüm Türkiye’nin yüreğini dağlamıştır. Özgecan kardeşimize bu hunharca saldırıyı yapanları lanetliyorum ve adaletin en sert şekilde yerini bulunacağını ümit ediyorum. Ama bu durum hiçbir şekilde söylemle bırakılmayacaktır. Hükümet olarak, kadına karşı yapılan şiddeti sadece kınamakla kalmayacağız. Hele de canice, vahşice yapılan ölümlere karşı, bütün kararlılıkla üzerine gidilep cezalandırılmasını sağlayacağız. Bu vahşi ölümü bir kez daha lanetliyorum. İnanıyorum ki adalet acımasızlığı yaşam biçimi olarak algılayan bu canilere,  gereken cevabı  verecektir. Bundan kimsenin endişesi olmasın" diye konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakkı tork - 3 yıl önce
ülkeyi başkası yönetiyor yüzü kızaranlar başkası .adaletten alması için adalet olması gerekiyordu.oda kalmadı bu anki siyasi partide oda yok.
Avatar
İNSANLIK... - 3 yıl önce
memlekette kanun adalet diye bir şey kalmadiki, bu adam mahkemede pişmanim diyecek, mahkemede uslu durduğum diyecek, hapishanede efendi durdu diyecekler birde bakmişsin ağirlaştirilmiş mübeebet alan adam pişmanlıktan yararlanmış ömür boyu müebbet hapis yatacak.zaman geçecek af çikacak pat adam karşında..önce sizler adam akilli kanunlar çikarinki böyle şeyler yaşanmasin sayin başkan.