banner461
banner195

TANRIVER: “Sonuçlar milletimize hayırlı olsun”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin Ülkemize ve Nevşehir’e hayırlar getirmesini temenni etti.

TANRIVER: “Sonuçlar milletimize hayırlı olsun”
07 Nisan 2015 Salı 18:38

banner143
banner134
 MİLLETVEKİLİ ADAYLARININ AÇIKLANMASININ ARDINDAN KONUŞAN TANRIVER;

“SONUÇLAR MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN”

“ÜLKEMİZİ ŞAHLANDIRACAK PROJELERLE HALKIMIZIN HİZMETKÂRLIĞINA YENİDEN ADAYIZ”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin Ülkemize ve Nevşehir’e hayırlar getirmesini temenni etti.

Tanrıver, seçimler  öncesinde AK Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanarak Yüksek Seçim Kurulu’na teslim edilen Milletvekilliği aday listelerinin ardından açıklamalarda bulundu.

AK Parti Hükümet Sözcüsü Beşir Atalay tarafından açıklanan aday listelerine göre Nevşehir’de, 1.sırada Mustafa Açıkgöz, 2.sırada Murat Göktürk ve 3.sırada da Ebubekir Gizligider ile 25. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerine girileceğini ifade eden Tanrıver; “Ülkemizi ve şehrimizi 2023 vizyonuna taşıyacak kadrolarımız açıklandı. Nevşehir’de 55 aday adayı ile girdiğimiz seçim yarışında 3 ismimiz belirlendi. Biz seçilemeyen bütün adaylarımızı seçim çalışmalarımızda sahalarda görmek istiyoruz. Her zaman olduğu gibi şehrimizde birlik ve beraberlik içerisinde seçim dönemini geçirmek istiyoruz. Seçim yarışına giren bütün adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi.

12 yılı aşan AK Parti iktidarı döneminde,  güçlü bir kadro ile tüm Türkiye başta olmak üzere Nevşehir’de de hizmet üretme yarışı içerisinde olduklarını belirten AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver; “Güçlü ve sağlam bir kadro ile başlayan hizmet hareketliliğimizde 12 yılı geride bıraktık. 2002 yılından beri de, yerel yönetimlerde, belediye başkanlarımızla Nevşehir'e hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık.  AK Parti kadroları olarak ilimizin geleceği yönünde atılması gereken ne gibi adımlar var ise attık, bundan sonraki süreçte de atacağız. Ama bizlerle ilgili olarak belirli aralıklarla maalesef bazı kesimler tarafından, bu değişen ve gelişen süreç içerisindeki rahatsızlıklarını, bulundukları ortamlar içerisinde dile getirmeye çalışıyorlar. Tabi ki bizler AK Parti kadroları olarak spekülasyonlarla, dedikodularla siyaset üreten bir kadro değiliz. Bizler sayın Başbakanımız önderliğinde şehrimize ve ülkemize hizmet etmeye çalışıyoruz" dedi.

7 Haziran 2015 tarihinde Türkiye’nin gerek çevresinde ve gerekse de dünya genelinde lider bir ülke olarak gücünü ortaya koyması ve gelişmiş sayılı ülkeler arasında ilk sıralarda yer alması adına yeniden halkın iradesine başvurulması için bir seçim yapılacağını anlatan Tanrıver  “Seçimler öncesinde Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu başkanlığında, partimizin ilgili organları oldukça yoğun bir çalışma ile birlikte milletvekili adaylarımızı belirlediler. Seçim yarışına katılan tüm milletvekili adaylarımız ile birlikte güçlü yapımızı yeniden ortaya  koyup, Nevşehir’de 4. Kez AK Parti rüzgarı estirmeye kararlıyız. Bize inananların bugüne kadar yüzlerini kara çıkartmadık. Allah’ın izni ile milletvekili adaylarımızla, tüm parti teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımızla birlikte hizmetkârı olduğumuz halkımıza başvuracağız. Sonuçlar tüm ülkemize, ülke insanlarımıza hayırlı olsun” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
itirazz - 3 yıl önce
İki vekildende memnunuyetsiz olduğunu her fırsatta söyleyen halkın sesine böyle sonuç çıkması gerçektensüpriz oldu
Avatar
tahsin - 3 yıl önce
ne hayırı usta boyle sıralammı olur bınada 5 e bolunduk kuslukler hat safada kendınıze gelın
Avatar
Yasa - 3 yıl önce
Sizin engellemelerinize takılanlara ne hesap vereceksiniz mhp ye il başkanı gibisiniz
Avatar
veballlllllll - 3 yıl önce
engel olduğunuz güçlü bir insanın vebalini ödeyebilecekmisiniz rahat uyuyacakmısınız merak ediyorum
Avatar
nevsehirli - 3 yıl önce
bu adaylarla ancak ruzgar estirirsiniz zaten. bu isimlere oy verip vermemekte kararsiziz buyuk şok etkisi meydana getirdi bizlerde.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Beyler kendinize gelin davaya sahip çıkın fitne çıkarmayın. ...fitne uykududadır uyundırana lanet olsun H.Z.muham
Avatar
kaptan - 3 yıl önce
Baskan bu vekil adaylariylami vizyon ne vizyonu bunlardan ancak nostajji olurr
Avatar
nevsehirli - 3 yıl önce
davaya sahip cikalim diyen arkadas bu adamlarla sahip cikilacagina inanmiyoruz artik keşke daha farkli isimler olsaydi