banner421
banner461
banner195

Tanrıver : Teşekkürler NEVŞEHİR ...!

Ak Parti Nevşehir il Başkanı M.Ali Tanrıver 1 Kasım 2015 genel seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Tanrıver : Teşekkürler NEVŞEHİR ...!

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, vatandaşların ülkemizin karşı karşıya bulunduğu sıkıntılı bir süreçte yapılan seçimlerde istikrarın ne kadar önemli olduğunun bir kez daha vatandaşlarımız tarafından ortaya konulduğunu belirterek; “1 Kasım da verdikleri oylar ile AK Parti’yi yeniden iktidara taşıyan milletimize teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver yaptığı açıklamada, 1 Kasım seçimlerinin her zeminde Türkiye’nin istikrarlı yürüyüşüne devam etme kararlılığını ortaya koyması adına oldukça anlamlı olduğunu belirtti.

Tanrıver, seçim öncesinde her türlü yalan, itibarsızlaştırma ve kumpas düzeninin ortaya konulması gibi ciddi badireler ile karşı karşıya bulunan AK Parti’nin, yine milletin azim ve kararlılığı ile tüm bu oyunları elinin tersi ile ittiğini ifade ederek şunları söyledi :

 “7 Haziran seçimlerinin ardından ülkemizde başlayan istikrarsızlık hayatın birçok alanında etkili olmaya başlamıştı. Ama aziz milletimiz her alanda büyüme, gelişme ve kalkınmanın ancak ve ancak ülkemizde sağlanabilecek köklü bir istikrardan geçtiğine inandıkları için oylarını AK Partisi çatısı altında buluşturdular. Kurulduğu günden beri aziz milletimiz olmak üzere, tüm dünyada zulüm altında bulunan, dini, dili, milliyeti, inancı ne olursa olsun tüm insanların adeta bir umudu haline gelen AK Parti, bu seçimde de ortaya koyduğu sağlıklı projelerle halkımızın teveccühünü kazandı. Dün olduğu gibi bundan sonra da AK Parti olarak halkımızın yanı başında olmayı sürdüreceğiz. Onların meselelerini kendi meselelerimiz olarak değerlendirip ülkemize, memleketimize hizmet için yatırımlarımızı sürdüreceğiz”

TEŞEKKÜRLER NEVŞEHİR

Nevşehir’de demokratik bir ortamda seçim çalışmalarının yürütüldüğünü ifade eden Tanrıver; “1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilen 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde, ülkemizde istikrar, kalkınma, büyüme, gelişme ve bir dünya ülkesi olma yolunda, bizlere seçim sürecinde destek veren yanımızda olan vatandaşlarımız başta olmak üzere, turizmcilerimize, sanayici, iş adamı, bakkalından berberine kadar bütün esnaf kardeşlerimize, her daim omuz omuza mücadele ettiğim gecesini gündüzüne katarak parti çalışmalarımıza katılan merkez ilçe ve tüm ilçe teşkilatlarımız, gençlik kolları ve kadın kolları yönetim ve üyeleri ile köy ve mahalle temsilcilerimize, sandık görevlilerimize, seçimde görev alan okul temsilcilerimize ve mahalle başkanlarımıza, sandık yönetim kurullarımıza, bütün teşkilat mensuplarımıza ve basın mensuplarımıza, teşekkür ediyorum. Bizlere yeniden görev veren asil milletimizin her ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
H.K - 2 yıl önce
başkan sevinmek var şımarmak yok hizmete devam etraftaki yalakalara dikkat edin al gençlerdeki Saçma sapan insanlara dikkat sizi millet getirdi millet götürür memleket küçük indirici bindirici mevla Allah yolunuzu açık etsin başarımız düzgün insanlarla daim olsun