banner461
banner195

Tarihi güne şahitlik ettiler

Cumhurbaskanligi devir teslim töreninde tarihi bir güne şahitlik Nevşehir Ak parti Milletvekilieri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider Bugün Köşke Çıkan ve Türkiye Cumhuriyetinin 12.Cumhurbaşkanı Olan Recep Tayyip Erdoğan’ın Köşk’teki devir teslim törenine katıldılar.

Tarihi güne şahitlik ettiler
28 Ağustos 2014 Perşembe 21:35

banner143
banner134
Cumhurbaskanligi devir teslim töreninde Çankaya Köşkü'nde tarihi devir teslim törenine şahitlik ettiler..Nevşehir Ak parti Milletvekilieri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider Bugün Köşke Çıkan ve Türkiye Cumhuriyetinin 12.Cumhurbaşkanı Olan Recep Tayyip Erdoğan’ın Köşk’teki devir teslim törenine katıldılar.Oldukca neşeli oldukları gözlenen 3 Milletvekilide Verdikleri Bu pozla tarihe tanıklık ettiklerini belgelediler..

Konu hakkında FİB Haber Merkezimize açıklamlarda bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider; Bugün yine 
Tarihi bir güne şahitlik ettik. Milletin adamı 12. Cumhurbaşkanımız Sn R.Tayyip Erdogan TBMM'de yemin ederek resmen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı oldu. Ülkemize Milletimize Hayırlı olsun dedi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan yemin etti

Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı mazbatasını alarak yemin etti resmen 12. Cumhurbaşkanı oldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
derinkuyu - 4 yıl önce
sizleri bakanlık koltuğunda görmek ne zaman nasip olacakki
Avatar
Vedii - 4 yıl önce
bakan kime denir diye google bakıyorlardır herhalde çünkü öyle bir şansları yoktu
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
değerli yazarlar, bırakın bakan olmayı önce gitsinler grup başkan vekili olsunlar, grup başkanı olsunlar. bakanlık 3 gömlek büyük gelir onlar bunu biliyor. ayrıca ne kayseri siyaseti ne konya siyaseti şu saatten sonra bakan çıkarttırmaz boş yere elinizi yazmak için yormayın. saygılar.