banner461
banner195

Taşçı Aday mı?

Milliyetçi Hareket Partisinin Türkiye genelindeki kongre sürecine Nevşehir’in de dahil olması bekleniyor. Bu süreç içerisinde il başkanlığına 2012 Yılında getirilen Göksel Taşçı ve beraberindeki il yönetiminin tekrar aday olması çok büyük bir ihtimal olarak gözleniyor.

 Taşçı Aday mı?
15 Kasım 2014 Cumartesi 17:05

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinin Türkiye genelindeki kongre sürecine Nevşehir’in de dahil olması bekleniyor. Bu süreç içerisinde il başkanlığına 2012 Yılında getirilen Göksel Taşçı ve beraberindeki il yönetiminin tekrar aday olması çok büyük bir ihtimal olarak gözleniyor.

Henüz bu konuda bir açıklama yapmasa da Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı ve beraberindeki yönetim kurulunun hemen hemen aynı kadro ile yeniden il yönetimine talip olacağı belirtiliyor.

2015 Genel Seçimleri öncesinde partide gerçekleştirilecek olan ilçe ve il kongrelerinin ardından seçim startının da verilmesi de beklentiler arasında. Muhtemelen önümüzdeki günlerde kesinleşmesi beklenen kongre sürecine dair İl Başkanı Taşçı’nın kongrelerle ilgili açıklamalarda bulunması beklentiler arasında.

Taşçı, 27 Aralık 2012 tarihinde Av. Serkan Bedirhanoğlu’nun görevinden istifa etmesinin ardından bu göreve getirilmişti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşhili kız - 4 yıl önce
Bnce ady olmalı
Avatar
kim - 4 yıl önce
taşçı çok değerli bir siyasetçi çok dürüst ve prensipli
Avatar
taylan şahın - 4 yıl önce
sen il bşk nı ol tekrar bskm ılçe bsknıda k.ş. olsun ocagada a,t. getır m.v mıllet vekılı obur secımede sen vekılsın unutma bu lafı yap sen onları...