banner461
banner195

Taşkın, “Uçhisar İçin Bende Varım”

Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar beldesinde geçtiğimiz yıllarda iki dönem belediye başkanlığı yapan Savaş Taşkın, Uçhisar belediye başkanlığına aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Taşkın, “Uçhisar İçin Bende Varım”
04 Kasım 2013 Pazartesi 11:26

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar beldesinde geçtiğimiz yıllarda iki dönem belediye başkanlığı yapan Savaş Taşkın, Uçhisar belediye başkanlığına aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Ak Parti’de aday adaylığı başvuru süresinin son gününde müracaatta bulunan Savaş Taşkın, Nevşehir merkeze bağlı beldeler arasında en çok aday adaylığı başvurusunun yapıldığı Uçhisar beldesine bir dönem daha hizmet etmek amacında olduğunu söyledi.

Başvuru dosyasını Ak Parti Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz’e takdim eden Ak Parti Uçhisar belediye başkan aday adayı Savaş Taşkın, iktidar partisinin de gücüyle Uçhisar kasabasına daha hizmetler getirmek için belediye başkan aday adayı olduğunu dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sacel - 5 yıl önce
savaş başkana hayırlı olsun diyor başarılı bir şekilde başkanlık yapacağına inanıyorum
Avatar
sayın başkan - 5 yıl önce
bu defa da benden önceki başkan herşeyi yapmış bana yapacak bir şey bırakmamış deme sakın
Avatar
ucasarlılar - 5 yıl önce
yakışır eski başkanıma hayırlı olsun diyelim sevmeyenlere duyrulur başkanım savaş başkan şu anki başkan süslüden iyi yapar başkanlığı var mı iddaya giren ...
Avatar
Abiii - 5 yıl önce
uçhisar belediye başkanlığı için bir ata sözü vardır.geçt, borun pazarı sür eşeğini niğdeye derler.sizve mustafa zühal bunlardansınız.size belediye başkanlığı altın tepside sunuldu ama kıymetini bilemediniz.buna osman süslü de dahil.aynı geminin mürettebatısınız.hayırlı yolculuklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Avatar
uçhisarlı - 5 yıl önce
savaş bey uçhisara en iyi şekilde hizmet edecektir, halkın içinden halkı anlayan biri...
Avatar
hata hata hata - 5 yıl önce
hata 1. savaş bey 1 dönem önce bu partinin karşısında seçime girdi, şimdi bu partiden aday.(zaten uçhisarıda şu an kendi encümeni yönetiyor)
hata 2. bu partiye daha önce muhalif olmuş insanın nasıl olurda akpartili yöneticiler aday adaylığını kabul eder.
hata 3. bu parti ve teşkilatı nevşehirde yönetecek başka insanlar yokmu ( ödemişler hariç)
sonuç: bu seçimde parti yönetimi doğru yerden doğru kişiler aday yapmayıpta şayet oy kaybına uğratırsa inaniyorumki milletvekilleri il başkanı ve ilçe başkanı değil bu partininiçinde kalmak bu partinin binasına bile giremezler diye düşünüyorum. saygılarımla
Avatar
YORUMLAR - 5 yıl önce
neden yayinlanmiyor. savaş bey the end....
Avatar
uchisarlı - 5 yıl önce
yakışır başkanıma hayırlı olsun inşallah