banner461
banner195

Taşkın'dan Mehmet Varol'a Tam Destek

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol'un seçim çalışmalarına Eski MHP Nevşehir Milletvekilimiz Dr.Mükremin Taşkın da eşlik etti

Taşkın'dan Mehmet Varol'a Tam Destek
13 Mart 2014 Perşembe 17:43

banner143
MHP Nevşehir'de Sanayiyi Mesken tuttu
İlgili Galeriye Git
banner134
VAROL: “HESAP SORAN DEĞİL, HESAP VEREN OLACAĞIZ…”

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol'un Nevşehir’deki seçim gezisine MHP eski Nevşehir Milletvekili Dr. Mükremin Taşkın’da eşlik etti.
Seçim çalışmalarına Belediye Meclis Üyesi adayları ,gençlik kolları ile Nevşehir  Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu’da katıldı.

“NEVŞEHİR’DE ARTIK HERKES ÖZGÜR OLACAK”

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, mahallelerde bazı vatandaşların korktuklarını ve çekindiklerini görmesi üzerine, 30 Mart’tan sonra Nevşehir’de herkesin özgür olacağını, her bireyin korkmadan, çekinmeden fikirlerini özgürce beyan edebileceğini belirterek, “Sürekli mahallelerde halk toplantıları yapıp insanları dinleyeceğiz. Burada bizlere soru soran, fikirlerini beyan eden veya öneride bulunanları sabırla dinleyip her cümlelerini dikkate alacağız. Asla insanları azarlayıp hor görmeyeceğiz. Varol: Biz hesap soran değil, hesap veren bir kadro oluşturduk” dedi.

ESKİ VEKİL TAŞKIN İLE MEHMET VAROL EL ELE

Öte yandan Nevşehir de sanayi ve mahalle gezisinde Eski Milletvekillerimizden Dr.Mükremin Taşkın'ın  Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol’un elinden tutarak havaya kaldırıp birlik ve beraberlik mesajı vermeside dikkatlerden kaçmadı.

Özellikle eski yeni Milletvekilliği belediye başkanlığı ve partide farklı görevlerde bulunan bütün MHPli ve ülkücülerin Mehmet Varol un etrafında kenetlenerek seçim çalışmlarına tek yürek devam ettikleri dikkatlerden kaçmadı.

MHP Nevşehir İl Başkanlığı tarafından yapılan seçim çalışmalarında bugün ki son durakları Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde bulunan TOKİ Seçim bürosu oldu.

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol ve partililer bugün Lale Sanayinde yapmış oldukları seçim ziyaretlerinin tamamlamalarının ardından TOKİ’ de bulunan seçim bürosunu ziyaret ettiler. MHP Nevşehir’de seçim çalışmalarına gün içerisinde yoğun bir tempo içerisinde sürdürmensin ardından son durak olarak TOKİ seçim bürosunu ziyaret ettiler. Varol ve Belediye Meclis Adayları burada partililer ile bir araya gelerek seçim çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol'un seçim ziyaretlerine İl Başkanı Göksel Taşçı, Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, İl Başkan Yardımcısı Eyüp Öz, Belediye Meclis Adayları eşlik ettiler. 

MHP heyeti bugün esnaf ziyaretlerinin ardından ise akşam ise ev ziyaretleri ile seçim çalışmalarına devam edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HERKESİN ADAYI - 4 yıl önce
varol ile birlike nevşehirde kazanacak insallah
Avatar
ahmet ercan - 4 yıl önce
Kurumlar arasindaki gerginlik iletisimsizlik mehmet beyle cozulur memleket huzura kavusur ancak
Avatar
vay vay - 4 yıl önce
elk. yaşa şimdi ülkücümü bu ekiple gezerseniz vay halinize
Avatar
nevşehırli - 4 yıl önce
mükremin taşkın bu memlekete ne iş yaptı dürüst olabir ama camiye imam tutmuyorum işine baksın
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
Taşkın nevşehirde bir çivin varmı?????
Avatar
AK KADRO - 4 yıl önce
haksizlik yapmayalim arkadaşlar bizim ak partili vekiller birgün olsun mecliste kürsüye çikti mi?kime ne faydalari var 12 senedir...
Avatar
var - 4 yıl önce @nevşehirli
akp nın ben yaptıgım dedıgı bıcok seyın sahıbı
Avatar
HAYIRDIR - 4 yıl önce @ahmet ercan
bilinmeyen bir gerginlikmi var.yoksa arifle erdal
beyin arasınımı bulacak yoksa uyum içinde çalışan
vekillerlemi arası bozuk onumu düzeltecek.
mükremin gelmiş tabi i̇smai̇l beyde şahit beyde seçim
çalışmalarına katılacak daha iyi olur..? katılmayan
ünal kalfaoğlu ve kemal yazar nevzat nihat daha bir
çok mhp neden yoklar katılmaları gerekir.