banner461
banner195

'T.C. kaldırılıyor' iddiasına “Bu fitnedir“ dedi.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bakanı Egemen Bağış 'Sağlık Bakanlığı ve Ziraat Bankası'nın adından 'T.C. kaldırılıyor' iddiasına kızdı "Bu fitnedir" dedi.

'T.C. kaldırılıyor' iddiasına “Bu fitnedir“ dedi.
10 Nisan 2013 Çarşamba 14:11

banner143
banner134

 Sağlık Bakanlığı ve Ziraat Bankası’nın adından T.C. ibaresinin kalktığı iddiası hızla yayıldı. Dün konu üzerine açıklama yapan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "T.C.'nin mantığı yok!" derken Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış bu haberi yayanları fitne yapmakla itham etti.

 

Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, MHP ve CHP liderlerini "İki kafadar” diye eleştirirken, şehit oğlunun maaşlarını biriktirerek, okul yaptıran Uşaklı Eşe Ana’yı örnek gösterdi.

 

Egemen Bağış, Brüksel yolunda beraberindeki gazetecilere gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu, soruları yanıtladı. İşte Egemen Bağışın sorulara verdiği yanıtlar;

 

"İKİ KAFADARI OYNUYORLAR"

"Sayın Devlet Bahçeli ile Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, terörün çözüm sürecinde iki kafadarı oynuyor. Belli ki terör bittiğinde tabelalarını indirmekten korkmuyorlar. Ama korkunun ecele faydası yok."dedi.

 

Bakan Egemen Bağış, "Şehit oğlunun maaşlarını biriktirip okul yaptıran Uşaklı Eşe ananın ellerinden öpüyorum. Allah ondan razı olsun. Bu ülkede barışın miladı analarımızdan geçiyor. 'Türklük anayasadan çıkarılacak, TC kaldırılacak, ülke bölünecek' diye fitne yayanlara da Eşe ana çok güzel bir cevap verdi. Terörü sonlandırmak her şeyden önce Eşe ana ve onun gibi kahraman annelere minnet borcumuzdur.” diyerek sözlerini sürdürdü.

 

"CHP'DİR NE YAPSA YERİDİR"

"CHP’liler Silivri’yi kuşattı! CHP’dir ne yapsa yeridir. ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz’ diye bağırıyorlar. Mustafa Kemal yaşasaydı bunların hepsini sopayla kovalardı.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
rabia melek erol - 5 yıl önce
siz kendinizi ne zannetiyorsunuz tc kaldırılırsa neler olcanı biliyormusunuz. tabikide savalar başlıcak kız cocuklar öldürülecekn sanki bunu bilmiyorsunuz. tc kaldırılmayacak. tc kaldırılınca elinize ne gecicek tc kaldırılmayuacaktırrrrrrrrrr
Avatar
Gizli İsim - 5 yıl önce
eğer kovalanacak birisi varsa bu kovalanacak kişiler t.c'yi kaldıranlardır.