banner461
banner195

Tekiner: İsrafı önleyeceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Bülent Tekiner, partisinin seçim vaatlerini “kaynak bulamazlar” diyerek eleştirenlere Derinkuyu’dan yanıt verdi. Çiftçiye mazotun 1,5 liradan verileceğini yineleyen Tekiner, “Kaynak yok diyenler, ‘Büyük Türkiye’ iddiasını ağızlarına almasınlar” dedi.

Tekiner: İsrafı önleyeceğiz
29 Mayıs 2015 Cuma 17:26

banner143
Tekiner: İsrafı önleyeceğiz
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR (Derinkuyu) – 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi için adaylar son viraja yaklaşırlarken, sergilediği performans ile Nevşehir’de öne çıkmayı başaran Bülent Tekiner, Derinkuyu’ya gelerek Yazıhöyük Kasabası ile Kuyulutatlar ve Suvermez köylerini ziyaret etti. Vatandaşlarla dertleşen Tekiner, partisinin seçim vaatlerini anlatarak destek istedi.

 

CHP HAZIR

Cumhuriyet Halk Partisi’nin kadroları ve programlarıyla birlikte ekonomik refahı, eşit ve adil hak dağılımını getirmeye hazır olduğunu kaydeden Bülent Tekiner, “Az kaldı. Yaşanacak bir Türkiye geliyor” diye konuştu.

 

İSRAFI ÖNLEYECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi’nin çiftçi ve emekli başta olmak üzere toplumun her kesimine vaat ettiği refah düzeyini, “kaynak bulamazlar” diyerek eleştirenlere de yanıt veren Tekiner, “Son günlerde izliyorsunuz bir ‘çerez parası’ tartışması aldı başını gidiyor. Korkuyorlar. Gündem değiştiriyorlar. Milyonlarca liralık israfı ‘çerez’ olarak nitelendirenler, CHP’nin sosyal politikalarını ‘nerede o kaynak’ diyerek eleştiriyorlar. Biz bu israfın kökünü kazıyacağız. Emeklimiz, çiftçimiz, öğrencimiz, memurumuz, işçimiz rahat bir nefes alacak.” diye konuştu.

  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.