banner461
banner195

Tencere Dibin Kara, Seninki Benden Kara

Saadet Partisi Nevşehir İl divan toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan SP Genel İdare Kurulu Üyesi Duran Soyuğur, AKP Hükümetine yönelik sert eleştirilerde bulundu.

 Tencere Dibin Kara, Seninki Benden Kara
17 Aralık 2014 Çarşamba 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl divan toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan SP Genel İdare Kurulu Üyesi Duran Soyuğur, AKP Hükümetine yönelik sert eleştirilerde bulundu.

Anadolu Gençlik Derneğinin yeni hizmet binasında gerçekleştirilen il divanı toplantısına SP GİK Üyesi Duran Soyuğur’un yanı sıra İl Başkanı Ali Doğan Simit, Merkez İlçe Başkanı Ersin Başar’in yanı sıra il, ilçe yöneticileri ve Partililer katıldı.

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Duran Soyuğur, “Ülkemizde yollarımızın çok güzel olması ve hızlı trenin olması bizim kalkındığımız anlamına gelemez. Bunlar hizmeti kolaylaştıran şeyler. Geçenlerde bakan biz yolları iki yıllığına yaptırıyoruz diyor. Biz o kadar zenginmiyiz?. Nice yanlışlıklar yapıldı. Sadece ihale kanunu 167 defa değiştirildi. Gelirken Ülkede yolsuzluğu, yoksulluğu önleyeceğiz dediler. Yolsuzluğun içine battılar. Kim bunlardan bahsedecek olacak olursa herkes alabora edildi. Bunlar ört bas edilemeyecek durumda. Mecliste bizleri temsil eden diğer siyasi partiler ise horoz dövüşü içindeler. Son günlerde bakanların eşleri, dostlarının sınavsız devlet kadrolarına alındığından bahsediyorlar. Bu ilk defa olmuyor ki bu ülkede. 1990’lı yıllarda SHP’li bir bakan çıkıyor kamuoyunun önüne “Ben solcuları almayacaktım da, Ülkücüleri mi kadrolara alacaktım” diyebiliyor. Yani göründüğü gibi tencere dibin kara, senin ki benden kara” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
yazıklar olsun erbakan hocanın kemikleri sızlıyor paralelcilerle işbirliği yapıyorsunuz
Avatar
polat - 4 yıl önce
Akp yi yıkmak isteyen İsrail ve Erbakan a kan kusturan paralel sizinle gurur duyuyorum. .?
Avatar
MİLLİ GÖRÜŞÇÜ - 4 yıl önce
erbakan hocamın oğluna tahammül edemiyen ve arkadaşlarını gammazlayıp görevden aldıran bu sözüm ona bu teşkilattan bırakın nevşehirliye değil kendilerine hayırları olmaz.ben dahi bu partiye asla oy vermiyeceğim.sizi paralel aşıkları.hocam sizin suratınıza tükürürdü.yazıklar olsun.
Avatar
Yasin Altuncuoğlu - 4 yıl önce
Sayın yönetimdeki ağabeylerim hiçmi görmüyorsunuz yapılanları. Zaman birlik ve beraberlik zamanı bu gibi ve buna benzer Açıklamaları milletimiz Görüyor biliyor ve zamanı gelince oyuyla 2002 den bu yana cevabını veriyor hamdolsun. Zaman birlik zamanı lütfen partinize zarar veriyorsunuz.Beyfendi ile birlik olmak partinize oy olarak bereket getirir diye düşünmekteyim.
Avatar
polat - 4 yıl önce
Valla siz kafayı yemişsiniz allah size soracak israilin uşağı paralel hainlerle kolkolasınız yazık yazık...
Avatar
nevsehir saadet - 4 yıl önce @MİLLİ GÖRÜŞÇÜ
yazıklar olsun nasıl milli görüşcuymüş kendi partisine oy vermeyen.erbakanı alet etme kendine.hangi işbirlikciye oyvereceksen onların yanında ol bari
Avatar
SAADETLİ - 4 yıl önce
biz ergenekoncu da olduk cuntacı da olduk şimdilerde paralelci oluyoruz sayenizde. ergenekon soruşturmasında kaç kişi şuan içerde kaçına tutuklama çıktı? biz piyon olmayın başkası tarafından yönetilmeyin deyince mi kin hasetlik çekememezlik oluyor. şimdide paralelci olduk biz 28 şubattan bu yana her zaman diyorduk 28 şubatın baş aktörleri paralelciler diye ama siz aynı masada dinler arası diyalog diye bağırıyordunuz. bizde şimdi ondan paralelci olduk galiba. biz her zaman hak'ı hak'tan olanı savunduk diye mi akp ye kin besliyoruz.
Avatar
komik - 4 yıl önce
paralel kımdır ve zamanında sayın akplıler ıle neler yapmıstır kımse bılmıyor ama herkez bos muhabbet edıyor. zamanında omuz omuza ıkı taraf neden dusman oldu pastayı paylasamadılar.