banner421
banner461
banner195

Tencere Dibin Kara, Seninki Benden Kara

Saadet Partisi Nevşehir İl divan toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan SP Genel İdare Kurulu Üyesi Duran Soyuğur, AKP Hükümetine yönelik sert eleştirilerde bulundu.

 Tencere Dibin Kara, Seninki Benden Kara

banner143
banner134
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
yazıklar olsun erbakan hocanın kemikleri sızlıyor paralelcilerle işbirliği yapıyorsunuz
Avatar
polat - 3 yıl önce
Akp yi yıkmak isteyen İsrail ve Erbakan a kan kusturan paralel sizinle gurur duyuyorum. .?
Avatar
MİLLİ GÖRÜŞÇÜ - 3 yıl önce
erbakan hocamın oğluna tahammül edemiyen ve arkadaşlarını gammazlayıp görevden aldıran bu sözüm ona bu teşkilattan bırakın nevşehirliye değil kendilerine hayırları olmaz.ben dahi bu partiye asla oy vermiyeceğim.sizi paralel aşıkları.hocam sizin suratınıza tükürürdü.yazıklar olsun.
Avatar
Yasin Altuncuoğlu - 3 yıl önce
Sayın yönetimdeki ağabeylerim hiçmi görmüyorsunuz yapılanları. Zaman birlik ve beraberlik zamanı bu gibi ve buna benzer Açıklamaları milletimiz Görüyor biliyor ve zamanı gelince oyuyla 2002 den bu yana cevabını veriyor hamdolsun. Zaman birlik zamanı lütfen partinize zarar veriyorsunuz.Beyfendi ile birlik olmak partinize oy olarak bereket getirir diye düşünmekteyim.
Avatar
polat - 3 yıl önce
Valla siz kafayı yemişsiniz allah size soracak israilin uşağı paralel hainlerle kolkolasınız yazık yazık...
Avatar
nevsehir saadet - 3 yıl önce @MİLLİ GÖRÜŞÇÜ
yazıklar olsun nasıl milli görüşcuymüş kendi partisine oy vermeyen.erbakanı alet etme kendine.hangi işbirlikciye oyvereceksen onların yanında ol bari
Avatar
SAADETLİ - 3 yıl önce
biz ergenekoncu da olduk cuntacı da olduk şimdilerde paralelci oluyoruz sayenizde. ergenekon soruşturmasında kaç kişi şuan içerde kaçına tutuklama çıktı? biz piyon olmayın başkası tarafından yönetilmeyin deyince mi kin hasetlik çekememezlik oluyor. şimdide paralelci olduk biz 28 şubattan bu yana her zaman diyorduk 28 şubatın baş aktörleri paralelciler diye ama siz aynı masada dinler arası diyalog diye bağırıyordunuz. bizde şimdi ondan paralelci olduk galiba. biz her zaman hak'ı hak'tan olanı savunduk diye mi akp ye kin besliyoruz.
Avatar
komik - 3 yıl önce
paralel kımdır ve zamanında sayın akplıler ıle neler yapmıstır kımse bılmıyor ama herkez bos muhabbet edıyor. zamanında omuz omuza ıkı taraf neden dusman oldu pastayı paylasamadılar.