banner461
banner195

Terörle Beslenen Partiler Hariç; Zaman Birlik Zamanı

Büyük Birlik Partisi Nevşehir İl Başkanı Şerafettin Karataş, Ülkemizde terörle beslenen siyasi partiler haricindeki tüm siyasi oluşumların toplumdaki birlik ve bütünlük alğısını artırması gerektiğine dikkat çekti.

Terörle Beslenen Partiler Hariç; Zaman Birlik Zamanı
17 Ağustos 2015 Pazartesi 13:28

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Ülkemizde terörle beslenen siyasi partiler haricindeki tüm siyasi oluşumların toplumdaki birlik ve bütünlük alğısını artırması gerektiğine dikkat çekti.

Siyasi Parti liderlerinin şahsi egolarını bir tarafa bırakıp Ülkenin birlik ve bütünlüğünün korunması için bir araya gelmesi gerekliliğine işaret eden Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, “Türkiyemiz içten ve dıştan kuşatma altında ve zamanla da parçalara ayırmaya çalışmak istiyenlere karşı tüm partiler kırıcı söylemleri bir kenara bırakıp bir araya gelmek zorunda. Ülkemizin geleceğini oluşturma zamanıdır. Kişisel egolarımızı bir kenara bırakıp el birliği yapmalıdırlar. Başka bir Türkiye yok. İnsanlar hizip yaratan siyasetçi istemiyor. Ben Ülkem İçin Ne Gerekiyorsa Yaparım diyebilen siyasetçileri vatandaş her zaman  benimsemektedir.  Halkın özlediği, istediği, arzuladığı o birliği göstermenin zamanı bu zamandır” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.