banner461
banner195

Tezkere Rencide Edici

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanı Mehmet Değirmenci, geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisinde oylanan tezkerenin IŞİD terör örgütü ile alakası olmayıp, Suriye’nin iç işlerine müdahale amaçlı hazırlandığını belirtti.

 Tezkere Rencide Edici
08 Ekim 2014 Çarşamba 13:52

banner143
banner134

 Tezkere Rencide Edici

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisinde oylanan tezkerenin IŞİD terör örgütü ile alakası olmayıp, Suriye’nin iç işlerine müdahale amaçlı hazırlandığını belirtti.

Son dönemlerde Ortadoğu’daki IŞİD tehlikesinin ortadan kaldırılması amacıyla hazırlandığı belirtilen Tezkere’nin aslında içeriğine bakıldığında Suriye’deki Esad Rejiminin devrilmesi amacıyla ortaya getirildiğinin rahatlıkla anlaşılabileceğini kaydeden Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, “Tezkere IŞİD Terör örgütünün Ortadoğudan çıkarılması adına hazırlandı denildi. Ancak tezkerenin içeriğine bakıldığında aslında hazırlananın IŞİD ile alakası olmadığı anlaşıldı. Tezkere ile Suriye’nin iç işlerine müdahale ederek Esad rejimini devirmeye yönelik bir tezkereydi. Bu tezkere ülkemizi rencide edici bir tezkeredir. Teslimiyetçi bir tezkere bu tezkere” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kenan - 4 yıl önce
kenan illerinde ki elelmanlar gibi konuşmuş. esat'ın yalakası chp tavrı