banner461
banner195

Toplantıların Başkanı

Cumhuriyet Halk Partisinin gündemden uzak, ulusal ve yerel siyasi gelişmeleri kamuoyuna değerlendirmek yerine toplantılarda boy göstermeyi tercih eden il başkanlarından biri de Mehmet Değirmenci.

 Toplantıların Başkanı
19 Haziran 2014 Perşembe 18:42

banner143
banner134

 Toplantıların Başkanı

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinin gündemden uzak, ulusal ve yerel siyasi gelişmeleri kamuoyuna değerlendirmek yerine toplantılarda boy göstermeyi tercih eden il başkanlarından biri de Mehmet Değirmenci.

Eski il başkanı Eczacı Ahmet Göktaş’ın Noterlik görevi nedeniyle il başkanlığından istifa etmesinin ardından Parti Genel Merkezi tarafından Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına getirilen İl Başkanı Mehmet Değirmenci iktidar ve muhalefet Partili çoğu siyasi parti il başkanının düzenine ayak uydurdu.

Son dönemlerde Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partilerin il başkanları gibi seçimden seçime gün yüzüne çıkan, Partinin belli başlı toplantılarında önceden büyük bir itina ile hazırlanmış konuşma metinleri ile ortaya çıkan CHP İl Başkanı Değirmenci bu geleneğini en son Zeki Tekiner’in anma programında gösterdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
H.Hüseyin Uluçay - 4 yıl önce
eczacının noterlik yaptığı nerede görülmüş? :)
Avatar
H.Hüseyin Uluçay - 4 yıl önce @H.Hüseyin Uluçay
haberdeki eski il başkanı ahmet göktaş eczacı değil avukattır. eczacı olan, eşi müjgan göktaş'tır.