banner461
banner195

Turgay Şener Muhtarlığa Adaylığını Açıkladı

Nevşehir merkeze bağlı Sulusaray kasabasından Turgay Şener Sultan Alaaddin Mahallesine muhtarlık için adaylığını resmen açıkladı.

Turgay Şener Muhtarlığa Adaylığını Açıkladı
29 Ocak 2014 Çarşamba 14:52

banner143
banner134
Mahallesine en yakışır hizmetler için var gücüyle çalışacağını ifade eden Genç Muhtar Adayı Turgay Şener, Nevşehir merkeze bağlı Sulusaray kasabası Sultan Alaaddin Mahallesi sakinlerinden seçimlerde destek istediğini söyledi.

Sulusaray kasabası Sultan Alaaddin Mahallesi Muhtar Adayı Turgay Şener Adaylığı ile ilgili Açıklamalarda bulundu. "Bugün benim gençliğimi ve azmimi hizmet anlamında değerlendirme günüdür" diyen Turgay Şener şunları kaydetti; ''Gücüm sizlerden gelen destek ve bu desteğe olan saygımdır. Mahallemizin eksikliklerini ve sorunlarını çok iyi bilmekteyiz. Bu sorunların çözümünde herkesin katkı sağlaması için katılımcı bir yönetim anlayışıyla Mahalleli ve muhtarlığı kucaklaştırmak istiyoruz. Muhtarlık siyaset üstü bir kurumdur. Muhtarın siyaseti olmaz. Muhtar seçildiğim takdirde asla ayrımcılık yapmayacağım. Belediyemiz ile uyum içerisinde mahallemizin sorunlarına çözüm üretecek bir ortam oluşturacağız.''dedi.


Kasabanın sevilen ve saygın isimlerinden Sultan Alaaddin Mahallesi Muhtar Adayı Turgay Şener, Kasabasına olan büyük sevdası ile geçmiş dönem formasını ıslattığı Sulusaray Spor da Yönetici olarak çeşitli görevlerde bulunarak Sulusaray gençliğine hizmetleri de dokunmuştu.

Sultan Alaaddin Mahallesinin Genç Muhtar Adayı Turgay Şener'e seçimlerde başarılar diliyoruz...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet - 4 yıl önce
turgay bey cok zor secilmeniz ama kolay gelsin
Avatar
kazım duman - 4 yıl önce
Allah yar ve yardımcın olsun canım kardeşim inşallah allah gönlünegöre versin
Avatar
mustafa - 4 yıl önce
böyle sahtekarlarlar muhtar adayı olacakta new olacak boşuna bence
Avatar
sulusarayla alakası yok - 4 yıl önce
inşallah seçilirsiniz. ee 900 lirayı kimse bedavaya vermez.. amaç oysa çok çalışmanız lazım i;)