banner461
banner195

Türk Eğitim-Sen İstişare Toplantısının konuğu Varol

Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesinin dün akşam gerçekleştirdiği sendikal istişare toplantısının konuğu Nevşehir MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet VAROL idi.

Türk Eğitim-Sen İstişare Toplantısının konuğu Varol
16 Ocak 2014 Perşembe 20:19

banner143
banner134

Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesi olarak bugün akşam Turizm Anadolu Otelcilik ve Meslek lisesi salonunda gerçekleştirilen sendikal istişare toplantısının konuğu Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan  adayı Mehmet VAROL idi.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesinden yapılan açıklamada; Bugün gerçekleştirilen dönem arası sendikal çalışmalarımıza ışık tutacak istişare toplantımız Şube Başkanımız Mustafa UĞUR'un açılış konuşması ile başlarken , toplantımıza yönetim kurulu üyelerimiz ,  İlçe , Okul temsilcilerimiz  ve üyelerimiz katılmışlardır.

Açılış konuşmasında Şube Başkanımız Mustafa UĞUR şubemiz ile ilgili pek çok detay bilgileri üyelerimiz ile paylaştık dan sonra toplantıya konuk olarak katılan Belediye Başkan adayı  VAROL  Nevşehir belediye Başkanlığını kazanması ile beraber başta  Nevşehir Eğitimine ve Okullarına  vereceği destek olmak üzere pek çok detayı eğitimcilerle paylaşmış ve destek istemiştir.

VAROL yaptığı konuşmada salonda bulunan eğitimcilere Nevşehir eğitimine ve Nevşehir Üniversitesine belediyenin tüm imkanlarını  seferber edeceğini belirtirken, kendisinin ve eşinin de bir eğitimci olduğunu , eğitim camiasının içinde olduğunu ve eğitimle ilgili tüm başlıkları yakinen bildiğini belirtti.

Belediye Başkan adayı  VAROL , Salonda bulunan tüm eğitimcilerden , Nevşehir İlinin  ve halkının yararına olacak tüm başlıkları not olarak alırken, Eğitimci olarak , eğitimcilerinde başkanı olmak istiyorum açıklamalarında bulunmuş ve  yakın zamanda Nevşehir Halkı ile Projelerini ve Nevşehir Halkına neler kazandıracağı ile bilgileri paylaşacağını belirterek salondan ayrılmıştır.

Bugün ki  sendikal istişare toplantımız  daha sonra üyelerimizin tek tek konuşma kürsüsüne gelerek sendikal çalışmalarımıza ışık tutacak  görüş ve önerilerini şube yönetimimize ve solanda bulunan üyelerimize aktarmışlardır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
EĞİTİM - 4 yıl önce
tüm desteğimiz seninle sayın varol bu kez oylara sana allah yardımcın olsun.
Avatar
belediyeciyiz - 4 yıl önce
mehmet varol gelecek boşuna...
Avatar
eğitimci - 4 yıl önce
mhp nin sendikası mı memurun sendikası mı belli değil bence adını değiştirmeli adı "mhp memur kolları" olmalı.
Avatar
Dil Bilgisi - 4 yıl önce
her zaman şuna dikkat etmişimdir. iki lafı bir araya getirip cümle kuramayan arkadaşlar, buralarda ne halt etmeye yorum yazıyorlar anlamıyorum.. çoğu zaman düşük cümle, anlam karışıklığı ifade eden cümleler. türkçe katili misin nesin arkadaş!!
Avatar
Alparslan Baştuğ - 4 yıl önce @eğitimci
yorum yazmış olmak için yorum yapmakla kendinizi basitleştirmeyin.. türk eğitimsen gibi köklü bir sendika hakkında ithamda asılsız beyanlarda bulunmaya haddiniz de hakkınız da yok. memursen hazmedemiyor, türkiyenin en büyük sendika üyeliğini siz de yandaş olmayın.. daha memursenin bugüne kadar üyesinin sorununu çözüme kavuşturduğu bir başvuru yok piyasada..
Avatar
eğitimci - 4 yıl önce @Alparslan Baştuğ
doğru söylüyorsunuz , kökleri mhp ye kadar uzanıyor.