banner461
banner195

Uçhisar da Süslü Oldukça İddialı

Nevşehir'de 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü oldukça iddialı gözüküyor.

Uçhisar da Süslü Oldukça İddialı
19 Şubat 2014 Çarşamba 10:51

banner143
banner134

 Nevşehir'de 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde en rahat isim Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü olarak gösteriliyor.

Avanos'ta CHP-ÖDP, Ortahisar'da CHP-MHP, Göreme'de CHP-MHP birleşmeleri diğer bölgelerde ise muhalefet partilerinin güçlü adaylar çıkarması nedeniyle seçimi en rahat geçirecek yerin Uçhisar olduğunu gösteriyor.

MHP'den Ali Karaaslan ile yarışacak olan Osman Süslü'nün bu seçimden açık ara birinci olarak çıkması hiç sürpriz değil.

kaynak:Haber50

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cevap - 4 yıl önce @teşkilat
komple istifa etmedi. istediği aday seçilmeyen ve mecliste ismini görmek isteyen birkaç kişi istifa etti. vatandaşı yanıltmayın.
Avatar
seçmen - 4 yıl önce
yorum yapan arkadaşlara selamlar. her bahar bitkilerin asalakları ve çürüyen yaprakları dalları temizlenir. uçhisarda da ak partiyi bu dönem böyle görüyorum. bu dönem ak parti temizlenen çürüklerden sonra daha da güçlenerek çıkacak. herkes buna emin oldun. helal olsun ak partiye kendi çürüklerini çabuk temizledi.
Avatar
seni terkedenler - 4 yıl önce
senin saydığın o arkadaşlar nerde hani şu 8-9 kişi vardıya onlarla bi oturp sende dahil bi halkı bilgilendirsek nasıl olur? cesaretin varsa?
Avatar
teşkilat - 4 yıl önce
uçhisar belde başkanı ve teşkilatı komple istifa etti neden haber yapmıyorsunuz. yazık oldu ak partime uçhisar da yazık ettiniz yetkililer.
Avatar
doğru ol bilader - 4 yıl önce
hz.mevlananın bir sözü var ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol der. sen , seni tanıyan se iyi bilirsin o 8-9 kişi varya sana ne diyor biliyormusun bizi hayal kırıklığına uğrattı o bizim tanıdığımız eski osman değil gitmi yerine bi başka kişi gelmiş kişiliğive karakteri değişen bi diyorlar. sayın fib haber bunları yayınlamak zorundasın eğer gazeteci iesen yayınala kardeşş
Avatar
sayın osman süslü - 4 yıl önce
kardeş bizde iddialıyız,biz akp liyiz sana oy vermeyeceğiz çünkü sen akp ye yakışmıyorsun akp yanlış yaptı.bizde iddialıyız önceki seçimde yanında idik şimdi karşında eğer yüreğinvarsa seni terkeden ekibin yanına gel , iddianı onaların yanında de, partiye 2009da tek simit getiremedin bir paket çayla şeker alamadın o günleri unuttun sen biz unutmadık, bizde mhp ile kazanmak için çokk idddialıyız
Avatar
Uçhisarlı - 4 yıl önce
reklam büyük ama işi zor bu çevreyle heleki
Avatar
SEÇMEN - 4 yıl önce
başkanimizdan uçhisara doğal gazi getirmesini bekliyoruz.