banner461
banner195

Uçhisar İçin 44 Projem Var

Uçhisar Belediye Başkan Aday Adayı Sayın Bülent Uğural, Hazırladığı 44 Adet Proje Dosyasını Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Salih Açıkgöz‘e teslim etti.

Uçhisar İçin 44 Projem Var
01 Kasım 2013 Cuma 19:02

banner143
banner134

 Uçhisar Belediye Başkan Aday Adayı Sayın Bülent UĞURAL, Hazırladığı 44 Adet Proje Dosyasını Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Salih AÇIKGÖZ ‘ e teslim etti.

 

Ak Parti Uçhisar Belediye Başkan Aday Adayı Bülent UĞURAL Uçhisar Hakkında Uzman ekiplerle beraber 1.5 Aylık Çalışma Sonucu proje tanıtım dosya hazırladı. Hazırladığı bu dosyayı bu gün Nevşehir Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Sayın Salih Açıkgöz ‘e teslim etti.

            Ak Parti Uçhisar Belediye Başkan Aday Adayı Bülent UĞURAL, “ Büyük bir emek harcanarak yapılan bu emeğin Partimizin öngördüğü Aday her kim olursa olsun hiç tereddüt etmeden paylaşacağım. Burada önemli olanın ise ben yaptım değil biz yaptık ve paylaştık olmalıdır. Hazırlanan bu projeler ile Uçhisar ‘ımıza daha huzurlu daha kaliteli ve marka olması için elimden geleni yapmak istedim.”

 

“Hazırladığımız Proje Tanıtım dosyasında ise Altyapı konusunda 7, Ulaşım konusunda 4, Çevre ve Sağlık Konusunda 10, İmar Planlama ve Şehircilik Konularında 4, Kültür ve Turizm Alanında 8, Sosyal Belediyecilik ve Etkinlikler Konusunda 8, İktisadi Hayat ve İstihdam Konularında ise 3 adet olmak üzere toplam 44 adet projeler hazırlanmış bulunmaktayız. Hazırlanan bu Projelerin ise Yatırım Kaynakları, Hedefleri ve Sonuçları ise şimdiden belirlenmiş olmasına karşın geliştirilmeye hazırdır. Tabi ki bu arada belediyemizin devam eden projelerine de yer verdik. Bunları geliştirmeye ve yapmaya hep beraber devam edeceğiz inşallah” dedi.  

 

“Bu arada Uçhisar ‘ da Belediye Başkan Aday Adaylığı için müracaatta bulunan tüm parti mensubu kardeşlerime başarılar dilerim. Uçhisar ‘ın yeniden yapılanması ve fiziki anlamda yenilenmesi için katkı konusunda olumlu bir şeyler yapmak istemekte olduğumu belirtirim.” Dedi.

 

 

“Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Sayın Salih Açıkgöz ve Parti Teşkilat kademesindeki arkadaşların çalışmalarının memnuniyet verici özverili çalışmalarda bulunduğunu” dile getirdi.

“Bu noktada Ak Parti İl ve İlçe Teşkilat kademesinde çalışan tüm arkadaşlara, Uçhisar teşkilatına kendisine olan yaklaşımlarından dolayı sonsuz teşekkür ederim” dedi. 

 

İlerleyen zamanlarda ise Uçhisar Belediye Başkan Aday Adayı Bülent UĞURAL hazırlanan Projeleri önce Teşkilat kademesi ile sonra ise Kamuoyu ile paylaşacağını ifade etti.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Uçhisarlı - 5 yıl önce
4444 projen olsa ne yazar kim tanır seni burda dün çıktın bugun aday adayı oldun
Avatar
uchisarlı - 5 yıl önce @Uçhisarlı
dun dedğin gün sen varmıydın ki bunu söyluyorsun kardeş. başkanım biz senide biliriz bunlarıda allah yolunu acık etsin.durmak yoook yola devam
Avatar
ucasar - 5 yıl önce
tek çare sarı dayıı..
Avatar
ucasar - 5 yıl önce
tek çare sarı dayııı..
Avatar
murat akbudak - 5 yıl önce
uçhisar rumuz ile yazı yazan sevili kardeşim. anlaşılan o ki senin seviyen, birilerine olan tarafın yada birilerine olan hizmetlerin aşıkardır. seni tanıyan yok, 4444 projen olsa ne yazar” mantığındaki hakaretlerin ise senin zekan konusunda yoksun olduğunu ortaya koymaktadır. tanımıyorsan tanış, bilmediğin projeler konusunda ise yorum yapma. oysaki uçhisar için en faydalı ve en çalışkanın bu konuda değerlendirilmesinin yapılması gerekmektedir. eğer bu arkadaşın senin oyunla da gelecekse hiç gelmesin. senin gibi bu uçhisarın menfaatını istemeyen kişilerin bu partiyede oyları nasip olmasın. saygılarımla.
Avatar
halkın sesı - 5 yıl önce
uchısarımıza senın gıbı baskalarının maşaları deıl gercek bır baskan lazım ve uchısardan da sana bır tane yorum yapan adam olmaz burda kendını kandırma sen gıt kendı ısıne bak uchısarı bız senın gıbılere yedırmedık yedırmeyız senı partı secse bıle uchısar secermı bunu aklın alıyormu be arkadas sen gıt ılk once uchısarın kalesını ogren sonra gel
Avatar
uchisarlı - 5 yıl önce
savas taşkın beye başarılar dilerim.
Avatar
Uçhisarlı - 5 yıl önce
Uçhisarı en çok uçhisarlı düşünür benim hiç bir tarafım yoktur.bu adamın kendisine faydası yok millete nasıl olsun dogdum doğalı uçhisarlıyım çok şükür.ben sizin zeka seviyenizden şüpheliyim aslında!!!zaten ak partiden bu adam seçilirse memleketi terkederim kafanızı yormayın!!önce ailesine faydası olsun sonra millete baksın!!bilmem anlatabildim mi!