banner461
banner195

Uğur Işılak Dombra İle Nevşehir’de

Başbakan Erdoğan için Dombra ezgilerine yazdığı sözle son günlerde gündemden düşmeyen Halk Ozanı Uğur Işılak Nevşehir'de Konser Verecek.

07 Mart 2014 Cuma 16:41

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Başbakan Erdoğan için Dombra ezgilerine yazdığı sözle son günlerde gündemden düşmeyen Halk Ozanı Uğur Işılak Nevşehir'de Konser Verecek.

9 Mart 2014 Pazar Günü Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılacak olan konsere çok sayıda müzik severin katılması bekleniyor.

Konser Programına başta Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin yanı sıra Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile çok sayıda Ak Partinin belediye, il genel meclisi ve belediye meclisi üyesi adaylarının da katılması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dönek - 4 yıl önce
dönekliğin örneğini verin deseler tarife gerek yok derim.
Avatar
Emrah - 4 yıl önce
Adam dediğin adamın her tarafı bır olcak kıcı bası ayrı oynamıycak
Avatar
Mustafa Alkan - 4 yıl önce
Kendisini bu dik duruşundan dolayı tebrik ederim.İşte vatanını seven adam gibi adam böyle olur diğer sanatçı geçinenlerde örnek alır inşallah.Üç beş çapulcuya vatan hainine pabuçmu bırakacağız .Durmak yok yola devam.İŞTE MİLLETİNİ SEVEN GERÇEK ADAM, GERÇEK SANATÇI. SAHTELİKLERLE PARLATILMIŞ ÜÇ GÜN SONRA UNUTULACAK MİLLET DÜŞMANLARIYLA İŞBRLİĞİ YAPAN SANATÇI MÜSVEDDESİ DEĞİL. TEŞEKKÜRLER UĞUR IŞILAK.
Avatar
KİM DÖNDÜ - 4 yıl önce
kapadokya kuzey sınırımız diyen siyonistler bunu gerçekleştirmek için 1965 de dinler arası diyaloğu başlattılar. bu diyalogcular şimdi nevşehirde kimi destekliyor kim için oy topluyor neden ışılğa ve ak partiye yayyibe düşmanlar!!!!
Avatar
UĞUR IŞILDAK - 4 yıl önce
sana ancak bu kadar yalakaıik yakışır ışıldak yalaması
Avatar
ÜLKÜCÜ - 4 yıl önce
ülküçülere sesleniyorum konsere gitmeyin işallah spor salonu dolmaz
Avatar
NEVŞEHİR - 4 yıl önce
bizim fis... işmiz olmaz
Avatar
R.K - 4 yıl önce
hirsiz dombira,bunun neresi yiğit,hirsiz bu fissssssss