banner461
banner195

Uğur Yeniden Sendikal Mücadeleye Dönebilir

Milliyetçi Hareket Partisinden üçüncü sıra Milletvekili adayı gösterilen ve seçim sürecinde davasına sahip çıkıp üçüncü sırada da olsa çalışan Mustafa Uğur’un önümüzdeki günlerde yeniden sendikal mücadelesine devam etmesi bekleniyor.

 Uğur Yeniden Sendikal Mücadeleye Dönebilir
08 Haziran 2015 Pazartesi 16:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinden üçüncü sıra Milletvekili adayı gösterilen ve seçim sürecinde davasına sahip çıkıp üçüncü sırada da olsa çalışan Mustafa Uğur’un önümüzdeki günlerde yeniden sendikal mücadelesine devam etmesi bekleniyor.

11 Yıllık Türk Eğitim-Sen’in Yetkili Sendika olma özelliğinin son yetki sürecinde kaybedilmesinin ardından yeniden Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı olabileceği konuşulan Mustafa Uğur’un bu göreve gelebilmesi için muhtemelen mevcut yönetimin kongre yapabileceği bildiriliyor.

Kendisinin milletvekilliği adaylığı sürecinde Şube başkanlığına getirilen Tayfur Urgenç ve yönetiminin önümüzdeki günlerde kongre kararı olması ve ardından Şube başkanlığına yeniden tek liste ile Mustafa Uğur’un aday gösterilmesi bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ülkücüler yönetecek nevşehiri - 3 yıl önce
meçliste vekil varol, partide göksel başkan, ocakta yahya reis, sendikada mustafa başkanla biz nevşehiri yakarız Allahıma şükürler olsun
Avatar
tarafsız - 3 yıl önce
mümkünse orayada dönmesin. varol gibi düzgün mütevazı insanlar lazım bize.
Avatar
selim - 3 yıl önce
Varol,göksel falan iyice bu şahıstan uzak durmak lazim
Avatar
öğretmen - 3 yıl önce
keşke seçilseydi de eğitim camiasına dönmeseydi