banner461
banner195

Uluer Ziyaretlere Devam Ediyor

Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Mahmut Sami Uluer, önce Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay sonrada Nevşehir Devlet Hastahanesi Müdürü ve Hastahane Yöneticisini ziyaret etti.

Uluer Ziyaretlere Devam Ediyor
11 Mart 2015 Çarşamba 18:29

banner143
banner134
Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Mahmut Sami Uluer, önce Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay sonrada Nevşehir Devlet Hastahanesi Müdürü ve  Hastahane Yöneticisini ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay ile biraraya gelen Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Avukat Mahmut Sami Uluer, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Yeni dönemde TBMM'de Nevşehir'in Milletvekili olarak hizmet vermek istediğini belirten Uluer, şehrimiz için ne gerekiyorsa elinden geleceğini yapacağını belirtirken en genç aday adayı olarak dinamizmi ile de daha verimli olacağını vurğuladı.

Uluer STK ziyaretleri kapsamında
 Ilim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şubesi Başkanı Ahmet Avlanmaz' ı ziyaret ederek bir süre görüştüler.


AK Parti 
Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Av. Mahmut Sami Uluer daha sonra Nevşehir Devlet Hastahanesi Müdürü ve Hastahane Yöneticisini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak sevda - 3 yıl önce
gümbür gümbür geliyo nevşehirin gurur olacaksın inşallah yolun açık allah yardımcın olsun