banner461
banner195

Üniversiteye Giden Yol Kardelen Koleji'nden Geçer

Nevşehir'in Örnek Okulu Özel Kardelen Koleji elde etmiş olduğu başarılar ile taraflı tarafsız her kesimin büyük takdirini toplamaya devam ediyor.

Üniversiteye Giden Yol Kardelen Koleji'nden Geçer
06 Ağustos 2014 Çarşamba 12:42

banner143
banner134
Nevşehir'in eğitimde ki 20 yıllık gururu Özel Kardelen Koleji üniversite yerleştirme sonuçlarında ulaşılması güç bir rekora daha imza atmanın mutluluğunu yaşıyor. Özel Kardelen Koleji'nde son üç yılda 226 öğrenci mezun olurken 216 öğrenci ise Türkiye'nin en seçkin üniversitelerini Kardelen Koleji'nden mezun olarak başardılar.

Özel Kardelen Koleji'nin son üç yılda ki üniversite yerleştirme başarısı ise % 95,5 olarak Nevşehir'de kırılması güç bir rekora daha ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. Özel Kardelen Koleji son üç yılda öğrencilerini 12 Tıp, 8 Hukuk, 11 Mimarlık, 71 Mühendislik ve 7 Eczacılık,FTR ve Diyetisyenlik fakültelerini kazandırmanın yanı sıra 216 Kardelenliyi de üniversiteli yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada son üç yılda 226 mezun olan öğrencimizin 216'sı üniversite sınavlarını kazanmış olup Türkiye'nin en seçkin üniversitelerine yerleşmişlerdir dedi. Kaplan, '' Özel Kardelen Koleji olarak her geçen yıl başarılarımızı katlayarak Nevşehir'in Örnek okulu olduğumuzu gösteriyoruz. Özel Kardelen Koleji olarak öğrencilerimizi iyi bir eğitimin yanı sıra Türkiye'nin en seçkin üniversitelerini kazanmanın yollarını okul, aile, öğrenci iş birliği içinde yapıyoruz. Özel Kardelen Koleji olarak bugüne kadar bizlerin başarı çıtasını her yıl daha da ileriye götüren öğretmenlerimize, öğrencilerimize, öğrenci velilerimize teşekkürü bir borç biliyoruz''diye konuştu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.