banner461

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney Nevşehir'de...

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı makamında ziyaret etti...

banner503
Ünlü şarkıcı Yusuf Güney Nevşehir'de...
10 Aralık 2019 Salı 18:54

banner143
banner134

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı makamında ziyaret etti...

Kendisi hakkında hakaret ve iftira edenleri yargıya taşıyan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, tazminat davalardan kazandığı para ile Üniversite öğrencilerine Hamsi ikram edip, Yusuf Güney konseri ile taçlandıracağını ifade etti.

Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen Hamsi Şöleni bugün gerçekleştiriliyor.

Saat: 18.00’da başlayan etkinlikte, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın sosyal medya üzerinden kişilik haklarına saldırı ve hakaret nedeniyle açtığı davalardan kazandığı tazminatlarla alınan yaklaşık 1 ton hamsi büyük otopark alanında kurulacak dev mangallarda pişirilerek öğrencilere ikram edildi.

Hamsi ikramının ardından ise spor salonunda, ünlü sanatçı Yusuf Güney en güzel şarkılarını üniversiteli gençler için seslendirecek.

Belediye Başkanı Rasim Arı, sosyal medya üzerinden kişilik haklarına saldırı ve hakaret nedeniyle açtığı davalardan kazandığı tazminatlarla daha önce de Şanlıurfa Sıra Gecesi programı düzenlemiş, yüzlerce kişinin katıldığı programda vatandaşlara çiğköfte ikram etmişti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.