banner461
banner195

Ünver, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Toplantısına Katıldı

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı AK Parti toplantı salonunda Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’inde katılımıyla yapıldı.

Ünver, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Toplantısına Katıldı
13 Ocak 2015 Salı 21:39

banner143
banner134

 AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından yapılan toplantının bu hafta ki konuğu Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver oldu. AK Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve yönetim kurulu katıldı. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver toplantı da yapmış olduğu konuşmada, Nevşehir Belediyesi olarak yapılan çalışmalar ve bundan sonra Nevşehir’de imza atacakları projeler hakkında partililere bilgiler verdi. Ünver, 7 Haziran 2015 seçimlerinde de AK Kadroların geçen 12 yılda olduğu gibi bu seçimlerde de gecesini gündüzüne katarak çalışacaklarına inandıklarını kaydetti.

 

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ise toplantıya katılarak siyasi deneyimlerini ve Nevşehir Belediyesi olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan efendi! - 3 yıl önce
hasan efendi karsındaki insanlar samimi insanlar,senin niyetini anlayamazlar sen git niyetini denizlide ankara ara,yoksa amacına ulasamazsınnnnnnn.
Avatar
tanımak - 3 yıl önce
seni yakından tanıyan hiç kimse gelipte senin masalını dinlemez,orada oturan insanlarda muhakkak bir gün seni tanırlar.
Avatar
ak gençlık - 3 yıl önce
hasan unverden masalllar haydi cocuklar uykuya
Avatar
DURMAK YOK - 3 yıl önce @tanımak
öyle deme krdeş ak parti̇li̇ler kiziyor.yanlişa bi̇le doğru di̇yorlar.bi̇r coğu .ne demi̇ş başkan durmak yok parke döşemeye devam
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
beyler parke insanlar için döşenir bunun neresiyle alay ediliyor anlamıyorum eğer bazılarının midesi
bunu götürmüyorsa hasan başkandan rica edelim onlara patika yol yaptırsın
Avatar
markaköy - 3 yıl önce @nevşehirli
sen kafanı dışarı cıkarıp sehırlerı dolaştınmı köylerde bıle parke yok hale su adamı savunuyorsunuz.ak partı demıyorum baskan diyorum.ama sızlere boylelerı mustehak .markaköyunuzde yasamaya devam edin