banner461
banner195

Ünver, Erdoğan’a Destek Ziyaret Turunu Sürdürüyor

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 10 Ağustos 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde ,Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için destek ziyaretlerini bugün de AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı yöneticileri ile birlikte devam ettirdi.

Ünver, Erdoğan’a Destek Ziyaret Turunu Sürdürüyor
06 Ağustos 2014 Çarşamba 18:31

banner143
Ünver, Erdoğan’a Destek Ziyaret Turunu Sürdürüyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 ÜNVER,ERDOĞAN’A DESTEK ZİYARET TURUNU SÜRDÜRÜYOR

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 10 Ağustos 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde ,Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için destek ziyaretlerini bugün de AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı yöneticileri ile birlikte devam ettirdi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar ile birlikte ilk olarak Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, sivil toplum örgütleri ile kurulan sıkı ve güçlü  diyalogların şehrin gelişiminde ne denli önemli olduğunu yapılan bir dizi çalışmalarla daha yakından gözlemlediklerini belirtti.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü’de, Belediye Başkanı Hasan Ünver’in esnaflarla oluşturduğu ikili ilişkilerinin ülke genelinde örnek oluşturduğunu belirterek, yerel yöneticiler ile esnaflar arasındaki bağın kurulmasına ilişkin olarak belirli aralıkla değişik kentlerden esnaf birlik başkanları ile oda başkanlarına anlatımlarda bulunduklarını ifade etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve beraberindeki AK Parti il yöneticilerinden oluşan heyet, daha sonra Lale Sanayi’de bulunan KOSGEP Hizmet   Merkezi Müdürü Necati Günaydın’ı  ziyaret etti.

Ünver, ziyarette yaptığı açıklamada, KOSGEP ’in daha etkin hizmetler yürütmesi amacıyla TÜİK Bölge Müdürlüğü yanındaki bir arsa üzerinde hizmet binasına kavuşacağı müjdesini de verdi.

Nevşehir Ziyaret Odası Başkanı Mustafa Ekiz’ i de ziyaret eden Ünver ve beraberindeki heyet, Ziraat Odası’nın ihtiyaç duyduğu  Depo yapımına ilişkin olarak da bilgi alışverişinde bulundular. Ünver, Alacaşar yolu üzerinde Ziraat Odasına tahsis ettirilen 2500 metrekarelik bir alan üzerinde oldukça modern bir deponun inşaatına başlanılacağını da belirterek, bu sayede Nevşehir Ziraat Odasının  üyelerine yönelik gerçekleştirdiği  gübre, zirai ilaç ve ürünlerin depolanabileceği bir donanıma da sahip olacağını belirtti. Ekiz’de bu çalışmalarda Nevşehir Belediyesi’nin ciddi çabalarını görmekten büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, Ünver’e teşekkür etti.

10 Ağustos 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ‘a destek turuna daha sonra Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği(GÖRBİR)  ile devam eden Ünver ve beraberindeki heyet, burada da coşkulu bir topluluk tarafından alkışlarla karşılandı.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, GÖRBİR ’in bir aile ortamı sıcaklığı içerisinde eğitim başta olmak üzere sosyal ve kültürel bir çok çalışmaya imza attığını belirterek, yapılan çalışmalarla da GÖRBİR’ in Türkiye’nin en hareketli dernekler içerisinde ilk sıralarda yer aldığını kaydetti.

GÖRBİR Başkanı Erol Mutlu’da bu organizasyonların ortaya konulmasında Nevşehir Belediyesi’nin ciddi katkılarının bulunduğunu belirterek ,Ünver’e tüm üyeleri adına teşekkür etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve beraberindeki  heyet, daha sonra Nevşehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan ile Nevşehir Serbest Muhasebeciler ve Mali Muşavirler Odası Başkanı Oruç Irmak’ı ziyaret ederek,  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı destek çağrısını yineledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
belediye başkanı halka hizmet eder cumhur başkanına oy toplamaz görevi o değil
Avatar
kızılelma - 4 yıl önce
rte nin hasan ünverin desteğine ihtiyacı yok, tam tersi hasan ünver rte nin oyunu düşürür haber yanlış algılanıyor rte nin kimsenin desteğine ihtiyacı yok herkesin ona ihtiyacı var rte üzerinden herkes kendi reklamını yapıyor