banner461
banner195

Ünver Gümbür Gümbür Sahaya İniyor...!

Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, seçim çalışmalarına yarın başlıyor.

28 Şubat 2014 Cuma 15:59

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Yarın Sahaya İniyor...
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek yerel idareler seçimleri öncesinde yarın meydanlara iniyor.


 Başkan Ünver, "Nevşehir'de inşallah bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmaları, daha üst düzeyde gerçekleştirebilmek için bizler hazırlıklarımızı yaptık. Hem ekip olarak hazırlandık, hem projelerimizle hazırız, hem de yapacaklarımızı ifade etmek üzere halkımızın karşısına çıkmaya başlayacağız" dedi.

2004 yılından bu yana 2 dönemdir Nevşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Başkan Ünver, hafta sonu dualarla açılışı gerçekleştirilen seçim büroları ile birlikte çalışmalarına da sahada meydana inerek start verecek.


Belediye Başkanı Hasan Ünver, yaptığı açıklamada, tam iki dönemdir Nevşehirli halkımızın teveccühleri ile sürdürdüğü başkanlık görevinde her zaman yanında olan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen vatandaşlarına teşekkür ederek, “Değerli hemşehrilerim, yeni bir dönem için seçim hazırlıkları diğer partilerde de, kardeş partilerimizde de başladı. Aday arkadaşlarımız ortaya çıktılar. Bütün adaylar ve meclis üyeleri belli oldu ve seçim startı verilmiş oldu.

Nevşehir de inşallah bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmaların, daha üst düzeyde gerçekleştirebilmek için bizler hazırlıklarımızı yaptık. Hem ekip olarak hazırlandık, hem projelerimizle hazırız, hem de yapacaklarımızı ifade etmek üzere halkımızın karşısına çıkmaya başlayacağız. 01 Mart Cumartesi günü de Nevşehir Sanayisi ve Galericiler sitesinden başlayarak meydana inerek halkımızla kucaklaşarak seçim startımızı da vermiş olacağız dedi.

Belediye Başkanı Hasan Ünver ve beraberinde AK Parti il ve ilçe yönetimi ile 30 Mart tarihine kadar gerek seçim bürolarında gerek mahalle gezisi ve ziyaretleriyle çalışmalarını aralıksız sürdüreceği ilerleyen günlerde,Başkan Ünver'e Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider inde katılacağı ifade edildi...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet - 4 yıl önce
sayın başkanım hemşehrilerim derken siz niğdeli değilmisiniz?
Avatar
ULUBATLI HASAN - 4 yıl önce
gümbür gümbür değil,nasıl gelirse gelsin,geldiği gibide gidecektir.önce nevşehiri savaştan çıkmış harabe haline getirdi,utanmadan yine aday oldu.uyan nevşehirli uyannnnnn.100 bin nüfuslu şehrimizde başkanlık yapacak adam kalmadıda ulukışlalı zatı muhteremmi belediye başkanı olacak yine.bu ayıp bende dahil tüm nevşehirlinindir.nevşehirli olarak bizlere yazıklar olsun.
Avatar
rte nevşehirli - 4 yıl önce
ben size demedimmi sabah hasan başkan gümbür gümbür geliyor diye, yanındayız başkanım allah yar ve yardımcın olsun.bi daha nevşehir ustalık dönemi yakışır başkanıma helal olsun sana sayın başkanım
Avatar
vatan - 4 yıl önce
Biz seçimden seçime meydana inip memleketi yapboza çeviren vaat ettiğini yapamayan başkan istemiyoruz. Bu seçim oylarimiz halkın içinden hiç kopmayan varola
Avatar
SEVDALI NECMİ - 4 yıl önce
allah kolaylık versin başarılar dilerim.
bi daha bi daha nevşehir diyorum.eski bir
siyasetçi olarak tüm partilere ve adaylara
allah kazasız ve belasız günler diliyorum.
Avatar
SEVDALI NECMİ - 4 yıl önce
allah kolaylık versin başarılar dilerim.
bi daha bi daha nevşehir diyorum.eski bir
siyasetçi olarak tüm partilere ve adaylara
allah kazasız ve belasız günler diliyorum.
Avatar
R.K - 4 yıl önce
il başkaniyla ilçe başkanina noldu,onlar anladi senin filimci olduğunu,arkandan gelmeye korkuyolar,helal olsun adamlara,doğruyu görmüşler.hangi yüzle gezecen onuda merak ediyom,insanlar seni seçim döneminden başka göremiyolar,3-5 zengin hariç tabiii:))
Avatar
vatadandaş - 4 yıl önce
hangi yüzle meydanlara ineceksin ünver seçim zamanı gelince mi bu kadarda zavallılık olmaz kendi hizmet birimlerini dahi ziyaret etmeyen esnafın vatandaşın bir kez olsun kapısını çalmayan sen seçim zamanı gelince oy dilenciliği yapacaksın