banner461
banner195

Ünver, Meydanda Tarih Yazan Nevşehirlilere Teşekkür Etti

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir’in tarihi boyunca vatanına, devletine ve bayrağına her zaman sahip çıktığını dile getirerek , bu uğurda da  binlerce şehit verdiğini kaydetti.

Ünver, Meydanda Tarih Yazan Nevşehirlilere Teşekkür Etti
21 Ağustos 2016 Pazar 05:20

banner143
banner134
Diriliş meydanında Sanatçı Uğur Işılak’ın verdiği konser öncesinde vatandaşları selamlayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir’in tarihi boyunca vatanına, devletine ve bayrağına her zaman sahip çıktığını dile getirerek , bu uğurda da  binlerce şehit verdiğini kaydetti.
15 Temmuz’daki hainlerin darbesi karşısında  Cumhurbaşkanı ve  Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine Nevşehirlilerin meydanı boş bırakmadığını söyleyen Ünver “ Hainlerce gerçekleştirilen darbe girişimi sonrasında Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Meydanlarda toplanın’ çağrısı üzerine aziz kardeşlerimiz kadını ile kızıyla, geliniyle, çocuğu ile genciyle  ve dedesiyle  meydanları boş bırakmadı. Bu vatanı sahipsiz bırakmadınız, şükürler olsun bir tarih yazdınız. Hepinizden Allah razı olsun.  Her zaman tetikte olmak zorundayız. Kulağımız seste olmalı. 15 Temmuz ile birlikte yeniden Kurtuluş Savaşını kazandık önce Allah’ın,  sonra sizin sarsılmaz iman gücünüzle. Bundan sonra da Türk Milleti olarak kazanmaya devam edeceğiz inşallah. Bu birliği, dirliği, omuz omuza olma tavrını  bundan sonra da devam ettireceğiz. ”diye konuştu.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.