banner461
banner195

Ünver, Nevşehir Tarihine Geçti

Ak Partinin 2004 ve 2009 Yıllarının ardından 2014 Yerel seçimlerinde tekrar aday gösterdiği Hasan Ünver, Nevşehir tarihine geçti.

Ünver, Nevşehir Tarihine Geçti
30 Mart 2014 Pazar 22:32

banner143
Ünver, Nevşehir Tarihine Geçti
İlgili Galeriye Git
banner134

 Ünver, Nevşehir Tarihine Geçti

NEVŞEHİR(MHA) Ak Partinin 2004 ve 2009 Yıllarının ardından 2014 Yerel seçimlerinde tekrar aday gösterdiği Hasan Ünver, Nevşehir tarihine geçti.

1954 Yılında il olan Nevşehir’de iki dönem, 10 yıldan bu yana belediye başkanlığı yapan iki isimden biri olan Başkan Hasan Ünver, 3. dönem belediye başkanlığını kazanarak ilimiz tarihine önemli bir imza attı.

Seçim sonuçlarını Ak Parti İl Başkanlığında Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri ve il başkanı ile birlikte oluşturulan seçim koordinasyon merkezinde takip eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, seçim sonuçlarının belli olmasının hemen ardından Ak Parti İl Başkanlığı binasının hemen altında toplanan ve havai fişek gösterileri ile coşan partililere seslendi.

Parti balkonundan halka ve partililere seslenen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,

“Onlar Hizmet Körlüğüne Girdiler, Hizmetleri Göremediler. Eğer yapılan hizmetleri görseydiler bugün sizlerin safında oluşlardı” diye konuştu.

Ünver, “Allahın izniyle Nevşehir halkına sevgilerimi ve muhabbetlerimi sunuyorum. Dostlarım Milletvekillerime, emeği geçen teşkilat mensuplarımıza ve halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in konuşmasının ardından Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’de birer konuşma yaparak teşkilat mensuplarına ve Nevşehir halkına teşekkür etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
film başlıyor - 4 yıl önce
bundan sonra olacaklara bak paşam ''''hıncını alacak başka daban dan gurur duyun
Avatar
yok - 4 yıl önce
Bunlar niye seviyorlar bilmiyorum o kadar bir fark olmadi bakalim cok uzulmeri varken tam tersi bu durum iyi deyil bakalim cok sey vadettiler neler yapacaklar baskana bu iyi bir mesaj olur
Avatar
daban gazandı gardaşım daban - 4 yıl önce
hani oda seçimlerinde oda yönetiminden bir zat diyordu ya daban gazandi diye aynen öyle oldu "daban gazandi gardaşim daban" balonlarda söndü
Avatar
Nevşehir Kaybetti - 4 yıl önce
nevşehir yine kaybetti mehmet varol seçmemekle çok yazık
Avatar
kazanan mhp - 4 yıl önce
sayın vekiller şimdiden 1 vekil kaybetti akepe
Avatar
muhtarliklar ne oldu fib haber? - 4 yıl önce
?
Avatar
sd - 4 yıl önce
hasan bey o yüce insan recep tayyip erdoğan'a dua et analar her zaman onun gibisini doğurmuyor diye bursasin bundan sonraki çalişmalarinda bunu aklinin bi köşesinde bulundur
Avatar
Nevsehirli - 4 yıl önce
M. Varola ders olsun