banner461
banner195

Ünver, Seçim Gezisini Devam Ettiriyor

Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, Yeni Sanayi Sitesi’ndeki seçim gezisi turuna bugün de devam etti.

Ünver, Seçim Gezisini Devam Ettiriyor
08 Mart 2014 Cumartesi 12:32

banner143
Ünver, Seçim Gezisini Devam Ettiriyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, Yeni Sanayi Sitesi’ndeki seçim gezisi turuna bugün de devam etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Belediye Meclis üye adayları, AK Parti İl, İlçe ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ile kalabalık partili topluluğu ile Yeni  Sanayi sitesindeki esnaf gezisini bugünde sürdüren Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, esnafların kendilerine gösterilen yakın ilgi ve yakınlığına teşekkür etti.

Esnaflarla kısa süreli sohbetlerde yapan Ünver’e esnaflar, gerek Lale ve gerekse de Yeni Sanayi Sitesi’nin yıllardan beri çözüm bekleyen yol ve benzeri alt yapı sorunlarının giderilmesinde büyük destek sağladığını dile getirerek, teşekkür ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
sanayi insanı esnaf tır kapısına kim kelse hoşgörüyle karşılar ona iltifatta bulunur hiç kimse o güleryüzü iltifatı lütuf sanıp o tertemiz insanları enayi sanmasın.
Avatar
yılmaz duru - 4 yıl önce
nerdeydin hasan bey 10 yıldır.sanayide gezerken buralar nereler diyor.başkanıda kimse tanımıyor.
Avatar
turgut özerkan - 4 yıl önce
sayın belediye başkanımız hasan bey sizi çok seviyorum şahsım adıma ama şu ticaret müdürü mehmet uluçay beyfendiyi zengin ettiniz bu milletin aklındaki soru işaretleri ne olacak...
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce @turgut özerkan
naylon fatura davası ne oldu başkanımızın bunu da nevşehir halkına açıklaması lazım artık aldı mı müfterilerden 100 er bin lirayı yoksa naylon fatura olduğu gerçekmiymiş bunu açıklasın artık
Avatar
yazık - 4 yıl önce
sayın başkanım sadece seçim zamanı ziyaret ediliyoruz milleti kandırmayın artık yeter...
Avatar
esnaf - 4 yıl önce
siz gelin de çarşı esnafının haline bakın. mehmet varol rüzgar gibi esiyor. ben ömrümde böyle sevgi görmedim. yarın bir gün mehmet varol sanayiye çıkınca ne demek istediğimi anlarsınız.
Avatar
gercek akp li - 4 yıl önce
hasan arkaya bakın castrol marka yagcılıkta yapsan nevşehir seni affetmeyecek oylar allahın izniyle mehmet varola
Avatar
bir akpli - 4 yıl önce
benim sözüm vardı hasan aday olursa kessen vermem oyumu diye sana oy yok hasan bey göstermelik gezmelerle insanlarla birarada görüntüsü veremezsin oyumuz varola