banner461
banner195

Ünver – Varol İlişkileri Nasıl Olacak?

AK Partinin Nevşehir’de kurucu il başkanı ve ardından 3 dönemdir Nevşehir Belediye başkanı olan Hasan Ünver ile eski rakibi, MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol’un yeni dönemde nasıl bir tavır ortaya koyacakları da Nevşehir kamuoyunda merakla bekleniyor.

Ünver – Varol İlişkileri Nasıl Olacak?
10 Haziran 2015 Çarşamba 23:52

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Partinin Nevşehir’de kurucu il başkanı ve ardından 3 dönemdir Nevşehir Belediye başkanı olan Hasan Ünver ile eski rakibi, MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol’un yeni dönemde nasıl bir tavır ortaya koyacakları da Nevşehir kamuoyunda merakla bekleniyor.

8 Yıl Milliyetçi Hareket Partisinin il başkanlığı görevini yaptıktan sonra 3 dönem Vekil adaylığı ile gündeme gelen, daha sonrasında Nevşehir Belediye Başkanlığı adaylığı ile göze çarpan Mehmet Varol, 7 Haziran seçimlerinde milletvekili seçildi. Milliyetçi Hareket Partisinin son yerel seçimlerde beklenmeyenin üzerinde bir oy almasını sağlayan Varol ile Nevşehir’in il oluşundan bu yana en kıdemli belediye başkanı Ünver arasında bu yeni dönemde ikili ilişkilerin nasıl olacağı merak konusu.

Seçimin hemen ardından seçim sonuçlarını saygı ile karşıladıklarını açıklayan Başkan Ünver’in seçim sürecinde seçilmesi durumunda Nevşehir’de bir hoşgörü ikliminin hakim olacağını kaydeden MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol’un de Nevşehir’in menfaatleri için bir araya gelip gelemeyecekleri kamuoyunun dikkatle takip ettiği konular arasında.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yorum - 3 yıl önce
bu iş siyasettir. farklı siyasi görüşleri benimsiyorlar diye kanlı bıçaklı olacak değiller. umarım vekillerimizle birlikte olurlar ve önceliğimiz nevşehirdir diye açıklama yaparlar. mecliste birbirlerini yiyenleri görüyorsunuz. birbirleriyle uğraştıkları kadar vatanla uğraşsalardı biz avrupaya kafa tutardık.
Avatar
mhp - 3 yıl önce
varol belediye seçimlerinde beklenenin üzeründe oy almadı chp onu destekledi 7 haziran seçimi ve belediye seçimindeki chp ve saadet oylarını kıyaslarsanız anlarsınız. akp belediye seçiminde genel seçimden daha yüksek aldı
Avatar
sevban - 3 yıl önce
artık o bir vekil