banner461
banner195

Ünver’den Alkışlatan Konuşma

Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver’in günümüzde siyasetin nasıl olması gerektiğine ilişkin açıklamaları alkış topladı.

Ünver’den Alkışlatan Konuşma
03 Mart 2014 Pazartesi 10:30

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver’in günümüzde siyasetin nasıl olması gerektiğine ilişkin açıklamaları alkış topladı.

Nevşehir esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifi salonunda gerçekleştirilen Kooperatifin genel kuruluna katılarak kısa bir konuşma yapan Başkan Ünver, açıklamalarıyla Ak Partili olsun ya da olmasın herkesin alkışını aldı.

Ünver, geçtiğimiz günlerde Nevşehir’e gelen Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin ilimize geldiği gün Ankara’da bulunduğunu ancak MHP İl Başkanı Göksel Taşçı’yı arayarak kendisine ev sahibi olarak bir yapabileceklerinin bulunup bulunmadığını sorduğunu söyledi.

Ünver, İnsanları kamplaştırmak gayesinde asla olmadıklarına değinirken, 10 yıla yakın belediye başkanlığı döneminde asla kimsenin siyasi partisine, anlayışına, mezhebine bakmadan hizmet verdiklerine değindi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
seçim - 4 yıl önce
seçim zamanımı aklına geldi bu konuşmaları yapmak bu seçim de oy da destek de yok sana başkannn
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
her zaman yanınızdayız baskanımm bu yıl ilk defa oy kullanacağım insallah uğur getirir..
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
on senedir sanayinin yüzüne taş döşediler yarın kendi yüzlerine ne örtüp oy istemeye gelecekler merak ediyoruz.
Avatar
hasan - 4 yıl önce
alkış tutan eller şeçim günü mührü mhp ye basacak inşallah
Avatar
bu ellerr - 4 yıl önce
sana bu seçimde oy verirsem bu ellerim kırılsın.hep yandaş hep yandaş.esentepe mahallesine 10senedir çivi çakmadın.yollar kale mahallesinden beter.yazık yazık
Avatar
yaaaa - 4 yıl önce
nevşehirin yolları taştan.....
Avatar
medya - 4 yıl önce
daha ne yapak adam ne istiyosunuz. bizim nevşehirlinin yapmadığı projeleri yaptı bırakında adamla uğraşmayı herkes işine baksın beyler. hasan paşanın yaptığını daha bi kimse yapaz. herkesin görüşü farklıdır tabi saygılar
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
yapılan hizmetleri görmemezlikten gelmek ihanettir.nevşehirin 10 yıl önceki halini herkez bilir elinizi vicdanınıza koyun ve bu insanı eleştirmekten vazgeçin,seversiniz yada sevmezsiniz ama bu memleket için yaptıklarıda ortada tşkler hasan ünver,senin kiymetinde sanirim sen gittikten sonra anlaşilacak