banner461
banner195

Ünver’e Büyük Destek

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in seçim ziyaretleri bu hafta içerisinde devam edecek. Ziyaretlere Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin de dahil olması bekleniyor.

Ünver’e Büyük Destek
03 Mart 2014 Pazartesi 17:32

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in seçim ziyaretleri bu hafta içerisinde devam edecek. Ziyaretlere Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin de dahil olması bekleniyor.

Seçim ziyaretlerine hafta sonunda oto galericiler sitesinden başlayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in bu gezisine Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar ve Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz’ün katılması kimi çevrelere göre teşkilat ile Ünver’in arasında sorunlar yaşanıyor iddialarını da eritti.

Oto galerici esnafının hemen hemen tamamından büyük bir teveccüh gören Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver esnaf ziyaretlerinden oldukça moralli ayrıldı. Gezi sonunda çektirilen fotoğraf karesinde de gülümsemeyi eksik etmeyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in seçime sayılı günler kala ziyaret trafiği yoğun bir şekilde sürecek.

Alınan bilgiye göre; esnaf ziyaretlerinin ardından Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretleri, Kamu Kurum ve Kuruluşları ziyaretleri de yapılacak.

Bu arkada yine edinilen bilgilere göre Seçim öncesinde birçok Sivil Toplum Örgütü Başkanı ve Yönetiminin geçtiğimiz 2009 Seçimlerinde de olduğu gibi açık bir şekilde Başkan Ünver’e ve Ak Partiye destek açıklamalarında bulunabileceği gözleniyor. STK’ların bazılarının “Taraf Olmayan Bertaraf” olur sözünden hareketle bu süreçte safını belli etmesi seçim öncesinde dikkat çeken ayrıntılar arasında yerini alacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
soldan - 4 yıl önce
soldan sedat
Avatar
destek - 4 yıl önce
büyük desteğin hepsi zengin kesimi halk istemiyor artık hasan paşayı.
Avatar
bunlar - 4 yıl önce
bunlar boşuna sayın başkan kamuoyu oluşturmaya çalışma halkın içine çıkmaya yüzünüz yok bu seçim sana oyda yok destek de yok oylar varola.
Avatar
celal kurt - 4 yıl önce
Resme dikkatli bakın tamamen ilçe ve il yönetiminden ibaret ve birde show yapıyorlar esnaf bize destek veriyor diye esnaf uyandı beyler destegimiz adam gibi adam mehmet varol a
Avatar
YÜZ - 4 yıl önce
kaleyi biz aldığımızda böyle yıkıkdı diyen bir başkan yaptığı bütün işleri eksik hatalı olan bi başkanın resimleride şaibeli olur normal.yanındakilerin hepsi yönetimde olan zengin ekibi sana oy yok hasan beyyyy oylar dürüst çalışkan varola.
Avatar
cvp - 4 yıl önce
Adam âlâ yapiyor nankör olmayan burada atanlar varya görünce baskanim dedimi bidaha cikiyor akillarinca yorumlara gorede fikir sunuyor 30 mart bekleyin görün bu adam bu parti giderse o zamanda gelen baskani cikaranlar kendi baştan karalar sonrada masum muş süsü verir sevsenizde sevmesenizde nevşehir için bu adam alacak burada klavyeden sallamasi kolay ben icrata bakarim arkadaş maşallah herkes biliyor kimi belediyenin muhasebesini tutuyor kimi helikopterden helikoptere atliyor maşallah maşallah niye şimdiye kadar bir çivi cakmadiniz eleştirmeninden bir usulü olur
Avatar
rte nevşehirli - 4 yıl önce
başkanım yine gümbür gümbür geliyor nevşehir halkı seninle sen ne zaman bırakırsan biz seni o zaman bırakırız başkanım nevşehirli olarak senin gibi bir başkanımız olduğu için gurur duyuyoruz bu memleket hizmetlerinizin cevabını 30 martta %70 le verecektir.buradan eleştiri yapanlara sesleniyorum sizinki eleştiri değil karalamak işinize gelmeyeni karalamak.hangi başkan sabah 6 da şantiyeye gelir denetleme yapar gece 1 de evine gider gün 24 saat bile yetişmiyor sabah 6 ya vatandaşlarına randevu veriyor tüm halkın sorunlarını çözmek için elinden gelenin fazlasını yapıyor.allah yar ve yardımcınız olsun başkanım nevşehir halkı seninle ve sonuna kadar destekçindir.
Avatar
İÇERİNDEN 1 TANE BÜYÜK GÖSTERİN SUSALIM. - 4 yıl önce
ne büyük desteği̇? ki̇m bunlar? :)