banner461
banner195

Ünver'e Esnaflar Büyük İlgi Gösteriyor

Seçim gezilerini devam ettiren Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, bugün de esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulundu.

Ünver'e Esnaflar Büyük İlgi Gösteriyor
25 Mart 2014 Salı 13:37

banner143
Ünver'e Esnaflar Büyük İlgi Gösteriyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 ÜNVER’E ESNAFLAR BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR

Seçim gezilerini devam ettiren Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, bugün de esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulundu.

 Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver’in bugünkü ilk ziyaret durağı 350 Evler Mahallesi’ndeki esnaflar oldu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Belediye Meclis üye adayları ve kalabalık bir partili topluluğunun da hazır bulunduğu ziyarette  Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, esnaflarla sohbet ederek hayırlı ve bereketli kazançlar dileğini iletti.

Ziyaret sırasında teneffüste bulunan Mihriban Emin Günel Orta Okulu öğrencileri de, kaldırımda yürürken gördükleri Nevşehir Belediye Başkanı  Ünver’e büyük sevgi gösterisinde bulundular. Ünver’de öğrencilerin bu sevgisine onlara elleriyle dokunarak teşekkür etti.

Esnafların da ilgi gösterdiği ziyarette Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret eden ettiren Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver ve beraberindekiler, Kooperatif Başkanı Kemal Ay tarafından karşılandı.

Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver,10 yıllık dönemde tüm sivil toplum teşkilatları ile sorunların etkin ve kalıcı bir şekilde çözümü noktasında Nevşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmaya özel bir önem verdiklerini belirterek, bundan sonraki süreçte de aynı kararlılık içerisinde olacaklarını ifade etti.

 Ay, ziyaretten büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, seçimin öncelikli olarak Türkiye’ye ve Nevşehir’e hayırlı sonuçlara vesile olması temennisinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hadı bır secım yapalım dedık =) - 4 yıl önce
hadı bır secım yapalım dedık adaylar,
akp: hasan ünver

mhp mehmet varol + dp mustafa ısınır + bbp sefer tavukcu + mehmet varoldan önce baskancıklar

sonuc : allah yardımcısı olsun bu halkın
Avatar
interest - 4 yıl önce
hani nerde ilgi ben göremedim ya biraz gerçekçi olun lütfen
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
Sayın Mustafa Isınır ve sayın Sefer Tavukçu'nun bu partiyi,bu hareketi desteklemesi neden bu kadar zorunuza gidiyor kimse anlamış değil.
Avatar
paşa - 4 yıl önce
en az 10000 fark atar vatandaş bayılıyor hasan beye, adam karizmatik adam sempatik
Avatar
Yılların Partisi AKP - 4 yıl önce
mustafa ısınır ve sefer tavukçu' ya kızan arkadaşlar akp kaç yıllık parti? akp'de ki herkes dönek mi oluyor? lütfen mantıklı konuşalım