banner461
banner195

Ünver’i Gözyaşları İle Kutladı

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in seçim sonuçlarını öğrenmesinin ve balkon konuşmasının ardından kendisini kutlayanlardan biri de Başkan Yardımcısı Atilla Seçen oldu.

Ünver’i Gözyaşları İle Kutladı
01 Nisan 2014 Salı 19:02

banner143
banner134

 Ünver’i Gözyaşları İle Kutladı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in seçim sonuçlarını öğrenmesinin ve balkon konuşmasının ardından kendisini kutlayanlardan biri de Başkan Yardımcısı Atilla Seçen oldu.

Ak Parti İl Binasında oluşturulan Koordinasyon Merkezinde Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in yanı sıra İl Başkanı Kazım Sunar ve Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ile sandık müşahitlerinden partiye ulaştırılan sonuçları dikkatli bir şekilde bilgisayar ortamından takip eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir’in tarihine imza attığı merkez sonuçlarını öğrendiğinde adeta çocuklar gibi şendi.

Partinin üçüncü katından bir alt kata, il başkanlığına inen Ünver, Parti binasında sonucu kutlayan Partililere seslendi. Ak Partili Vekillerin de kısa birer konuşma yaptıkları balkon konuşmasının ardından Parti il başkanlığı makamına geçen Başkan Ünver’i burada ilk kutlayanlar arasında Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen’de vardı. Ancak diğer kutlayanların aksine Seçen seçim sonuçları ve Başkan Ünver’in tekrar seçimi kazanması karşısında bir hayli duygulandı ve gözyaşlarını saklayamadı. Başkan Ünver’e sarılarak hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Yardımcısı Atilla Seçen’in gözyaşları arasında Başkan Ünver’i kutlamasına etrafındakiler duyarsız kalmadı. Alkışlarla bu kutlamaya karşılık verenler karşısında Seçen’in daha da duygulandığı göze çarptı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gülüyorum - 4 yıl önce
bi yakını öldüğünde ağladı mı bu kişi merak ediyorum bunu adına ne dendiğini biliyorumda yazmıcam yaşına saygım var
Avatar
Bekir - 4 yıl önce
Ağlamayı bilse idiniz ANLAYABİLİRDİNİZ. Hz mevlana.
Avatar
Halil - 4 yıl önce
Sevinç gözyaşları. Başkanı tanırım çok duygusal birisidir.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
evet seçim bitti,,ünver başkana'da nevşehire'de hayırlı olsun, şimdi çalışmak zamanı başladı, nevşehir çok zaman kaybetti herkese kolay gelsin diyerek başkanımızı ve ekibini kutlarım
Avatar
Şaban - 4 yıl önce
kaybetse gülerdi heralde , bu arkadaşta bi terslik var :)
Avatar
PARKE - 4 yıl önce
parke taş döşemeye başlar bi̇ran önce
Avatar
matruşka - 4 yıl önce
ağlamak güzel bir duygudur,ama kendisi işine son verilen insanlar için hak ettiler diye yorum yapmıştı, inşallah rızık korkusunu allah ona hatırlatmıştır. allah o kadar büyükkü, yinde onun gösteremediği vicdani duygular için biz onun rızkı ve iyiliği için dua edelim, insani duygular güzeldir, insaf dinin yarısıdır