banner461
banner195

Ünver’in makam odasının kapısı sonuna kadar açık

M akam odasının kapısı sonuna kadar açık olan ve adeta makamı dolup dolup boşalan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret eden vatandaşlar ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ,adaylıktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ünver’in makam odasının kapısı  sonuna kadar açık
11 Aralık 2013 Çarşamba 14:25

banner143
Ünver’e Tebrik Seli
İlgili Galeriye Git
banner134
Ünver’e Tebrik Seli...
30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek Mahalli İdareler seçimlerinde , AK Parti Belediye Başkan adayı olarak geçtiğimiz Perşembe günü,  İstanbul’da düzenlenen törenle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığı ilan edilen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret eden vatandaşlar ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ,adaylıktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.  
Kendisini tebrik eden vatandaşlara teşekkür eden Ünver, vatandaşların kendisine  karşı gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı oldukça mutlu olduğunu belirtti. Her zaman vatandaşların emirlerinde olan bir belediye başkanı profili ortaya koyduğunu vurgulayan Ünver, hizmet etmekten asla yılmayacağını belirterek “10 yıla yakın bir süreden beri çok sevdiğim şu şehire tüm belediye çalışanı arkadaşlarımızla hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşadık. Nevşehir benim yıllardan beri  bir sevdam.Bu şehir hepimizin,imkanlarımız ölçüsünde Nevşehir’imizi layık olduğundan daha da üst seviyeye çıkartmaya tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte,sayın milletvekillerimizin yoğun çaba ve girişimleri ile gayret sarf ediyoruz.Dolayısıyla yaptığımız her hizmetten insanlarımızın da yararlanıyor olması bizlere de mutluluk veriyor. Halkımızın önemli bir bölümü, teşkilatımızdaki arkadaşlarımız sayın milletvekillerimiz bizim yeniden bu göreve getirilmemiş konusunda ciddi bir karar vermişler,bu karar elbetteki AK Parti’nin üst düzeyinde de ele alınmış ve sonucunda da sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan teveccüh gösterip bizi yeniden aday gösterdiler.Bu noktada herkese çok teşekkür ediyorum. Niyetimiz yaşadığımız bu şehire halisane duygular içerisinde hizmet etmek.10 yıla yakın bir zamandan beri de bunu yerine getirdiğimize inanıyorum.Halkımızın da sevgisini yanı başımızda görmek ve hissetmek beni ziyadesiyle de memnun ediyor.”dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
VATANDAŞ - 5 yıl önce
seçimi kazansin bak çilingirci bile açamaz asma kilit vurur
Avatar
ASD - 5 yıl önce
sanki seçimi kazanmiş havasi var
Avatar
Ahmet YILMAZ - 5 yıl önce
seçim gelmesieydi de kapısını açık göreydik, adamdan randevu alıyoz 15 gün önceden yine görüşmek nasip olmuyo mübarek cumhurbaşkanı
Avatar
r.k - 5 yıl önce
memleket yalaka kaynıyo,lan 10senedir o kapı niye açılmıyodu,,az bile yapıyo size hasan paşa ezikler..
Avatar
VATANDAŞ - 5 yıl önce
bunlar devramel çekirdeği gibi veya rüzgar nerden eserse oraya dönerler bu tip insanlarin partisi olmaz menfat nerden gelirse otarafa döner ler bu fotoğrafi bir yerde saklayin bakin yarin başka bir parti gelsin bu tip insanlar yine görürsünüz senden bende iyi ülkücü veya chp li olurlar yazik
Avatar
Nevşaarlı - 5 yıl önce
hoop hasan paşa şimdilik sadece adaysın.seçimi kazanmış edalarını 30 martta yedirecek bu millet sana.
Avatar
ali veli - 5 yıl önce
nedense böyle kutlamalara fakir fukaraları kabul etmezler..ahh memleketim ahh
Avatar
nevşehir50 - 5 yıl önce @VATANDAŞ
sen kendine bak vatandaş ,herkesi kendin gibi zannetme.haddini bil.seni ve senin gibileri halkımız çok iyi bilir.