banner461
banner195

Ünver’in Yüzü Gülüyor…

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, seçime sayılı günler kala esnaf ziyaretlerinde. Ziyaretlerde Vatandaşın ilgisinden son dere memnun kalan Başkan Ünver’in gözünün içi gülüyor.

Ünver’in Yüzü Gülüyor…
24 Mart 2014 Pazartesi 16:01

banner143
Ünver Pazar Esnafı İler
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, seçime sayılı günler kala esnaf ziyaretlerinde. Ziyaretlerde Vatandaşın ilgisinden son dere memnun kalan Başkan Ünver’in gözünün içi gülüyor.

Basın ve yayın kuruluşu mensuplarına şu ana kadar ne seçim tahmini yapan, ne de son dönemlerde özellikle Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı’nın geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiği Ak Partinin Nevşehir’de seçimi maniple etmeye hazırlandığı iddiasına da yanıt vermeyen Başkan Ünver, adeta “Bırakın kafalarınızda tahmin yürütmeyi, ilginç iddiaları çok değil hafta sonu sandığa bakın” dercesine esnaf ziyaretlerini devam ettiriyor.

Zaman zaman Ak Partili Nevşehir Milletvekillerinin de nezaret ettikleri ziyaretlerinde halkın kendisine olan ilgisinden son derece memnun kaldığı, yüzünün gülmesinden, gözünün içinin gülmesinden rahatlıkla anlaşılabilen Başkan Ünver, seçime sayılı günler kala oldukça rahat tavırları ile dikkat çekiyor.

Ünver, tekrar seçilmesi durumunda Nevşehir’in tarihine yeni bir imza atmaya da hazırlanıyor. En fazla 10 yıl belediye başkanlığı koltuğunda kalabilen Nevşehir belediye başkanlarının da ustası olacak olan Başkan Ünver, bu hafta içinde yine esnaf ziyaretlerine ağırlık verecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
sen işini yap kim ne derse desin . senin emeğin bu memlekette çok sen işini yaptığın sürece biz senin yüzünü hep güldürmeye devam edecez .
Avatar
MEHMET ERDEM - 4 yıl önce
yahu kardeşim adamı gözümün önünde kovdular. ne yüzünün içi gülmesi yapmayın.
Avatar
siyasi yorumcu - 4 yıl önce
hasan bey gezsin yoksa sıkıntı büyük. esnaf mecburiyetten gülüyor bunu herkes çok iyi biliyor. eğer kendine güveniyorsa bağımsızdan aday olsun da o zaman seçilsin !!!
Avatar
aysee... - 4 yıl önce
Baskanim sen hep gul insallah....
dualarimiz seninle ama en guzel gulusunu sakla o bize pazar gun zafer haberini alinca goster
herkes konussun biz isimize bakalim
son gulen biz olacagiz allahin izniyle...
Avatar
SİNAN - 4 yıl önce
ben nevşehi̇r de yaşamiyorum. ama eli̇nden gelse aksaray a kadar yolu parke döşeyecek.yuh be artik ana cadde allah a emanet i̇lcede bi̇le boyle yok yok tarla gi̇bi̇ i̇steyen i̇stedi̇ği̇ yere geci̇yor...
Avatar
utan - 4 yıl önce @MEHMET ERDEM
kovmuşlar yalan söylemeye utanmıyorsun değilmi nerde nasıl kovdular anlatta bizde bilelim burda üçkağıtçılık yapma
Avatar
GÜLMEK... - 4 yıl önce
31 mart sabahı hem seçimi kazandığımız için güleceğiz,hemde her seçim dönemi kesin alacağız diyen mhp'nin haline güleceğiz.bekleyin az kaldı.
Avatar
AK GENÇLER - 4 yıl önce
yi̇ne alacaz i̇nşallah başkanim sen hep gül yeter