banner461

Ürgüp AK Partililerden Erdoğan’a Destek İçin Bağış Yarışı

10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için heyecan artarken adaylara bağış kampanyaları da hız kazandı. Ürgüp’te AK Partliler Erdoğan’a bağışta bulunmak için Ürgüp ziraat bankası önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

banner503
Ürgüp AK Partililerden Erdoğan’a Destek İçin Bağış Yarışı
23 Temmuz 2014 Çarşamba 00:09

banner143
banner134
10 Ağustos’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için heyecan artarken adaylara bağış kampanyaları da hız kazandı. Ürgüp’te AK Partliler Erdoğan’a bağışta bulunmak için Ürgüp ziraat bankası önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
Ürgüp Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Koçak’ın da yer aldığı bir grup AK Partili, Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’ın seçim kampanyasına yardımda bulunmak için geldikleri bankada yoğunluğa neden oldu. 

Ağustos ayında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine adaylığını koyan Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak isteyen AK Partili grup, saat 15:00’de  Ziraat Bankası Ürgüp Şubesi önüne geldi. Banka önünde uzun kuyruk oluşturan 50-60 kişilik grubun arasından şubeye girenler veznelere Recep Tayyip Erdoğan adına açılmış hesaba yanlarında getirdikleri paraları yatırdı.

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Koçak "Bankadaki kalabalığı seçimlerin sonucunun işareti olarak yorumlayarak, "Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yapacağı çalışmalar için vatandaşlarımız destek vermek için buraya geldi. 10 Ağustos’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilçemiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum." dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüplü - 6 yıl önce
benim saf temiz halkım rte'den çok çok zengin.harbi eğitim seviyesi çok düşük bu ülkede..
Avatar
mustafa - 6 yıl önce
allah sizlere akıl fikir ihsan eylesin o paraları bir garibana verseniz karnı doyar şeklciler sizi
Avatar
yazık - 6 yıl önce
destek vermek tamamda bu ne şimdi akıl akıl gel kuyruguma takıl
Avatar
kendini begenmis - 6 yıl önce
senin egitim seviyen cok yüksek belli millete tepeden bakmayi mi ogrettiler sana
Avatar
deli vehpi - 6 yıl önce
bu zenginlik fakirlik meselesi degil şahsiyet meselesi ama bunu siz anlamayazsiniz sizin için istikrar ülke önemli degil önemli olan kendi cebiniz oradaki saf insanlar gibi fedakar olamazsınız siz
Avatar
haesan - 6 yıl önce
ürgüp rumuzlu sen kimsin insanları kücük görüyorsun seni bulur .... yaparım şişe
Avatar
nevşehirli - 6 yıl önce
sen ne okudun odun kafa boşa okumussun egitim seviyesi yüksek kişiler tayyippe oy verir odun senin bildigin armut
Avatar
ürgüplü - 6 yıl önce
içlerinde toplasan 5 tane üniversite mezunu çıkmaz.rte milyon dolarla oynamaktan çıktı milyar dolarla oynamaya başladı siz hala evin nafakasını bu adama yatırıyorsunuz.harbi trajik ve de komik bir durum.bu kadar zenginseniz çocuklarınızı gönderdiğiniz okullara yardım yapın.saf insanlar.