banner461
banner195

Ürgüp Chp Adayı Boz’un Bahçeli’ye Nezaket Ziyareti

CHP Ürgüp Belediye Başkan adayı Av. Murat Boz, Ürgüp ilçesini ziyaret eden MHP Genel Başkanı dr. Devlet Bahçeli’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 Ürgüp  Chp Adayı Boz’un Bahçeli’ye Nezaket Ziyareti
20 Şubat 2014 Perşembe 14:00

banner143
banner134

 ÜRGÜP  CHP ADAYI BOZ’UN BAHÇELİ’YE NEZAKET ZİYARETİ TAKDİRLE KARŞILANDI.

CHP Ürgüp Belediye Başkan adayı Av. Murat Boz, Ürgüp ilçesini ziyaret eden MHP Genel Başkanı dr. Devlet Bahçeli’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Nevşehir'in Ürgüp İlçesinde dün  MHP’liler tarafından karşılanan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ürgüp Cumhuriyet meydanında halka açık konuşmasının ardından akşam yemeği için Perissia Otel’e geçti.

Ürgüp Cumhuriyet Halk Partisinin  Belediye Başkan Adayı Av.Murat Boz , CHP İlçe Başkanı Rafi Altaş, Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Şenyavuz, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Perissia otelinde akşam yemeğinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye nezaket ziyaretinde bulunması,  çevrede bulunan partili ve partisiz halkın büyük ilgi görmesine neden oldu.

Ürgüp Cumhuriyet Halk Partisi’nin  Belediye Başkan Adayı Av.Murat Boz yaptığı basın açıklamasında, ev sahibi olmaları itibariyle MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’ye bir nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek şöyle konuştu; “ Ürgüp İlçemize gelen Parti liderlerimize ev sahibi olarak   CHP’li grup arkadaşlarımızla  birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Ürgüp İlçemize hoş geldin nezaket ziyaretinde bulunduk.” dedi.

Ziyarette MHP lideri  Bahçeli,  Ürgüp Cumhuriyet Halk Partisinin  Belediye Başkan Adayı Av.Murat Boz’a ve ekip arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkür etti

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nezaket ? - 4 yıl önce
nezaket değil o partner olmanıın gereği. mecburlar birleştiler ya. anlamak mümkün değil, 80'lerde birbirlerini kıranlar öldürenler bugün omuz omuza
Avatar
hüdameddin - 4 yıl önce
tabiii canımmm sadece nezakettt bizde yedik......cehape+mehape çok şehirde ilçede kol kola omuz omuza
Avatar
ne günlere kaldık - 4 yıl önce
ne günlere kaldık yaaa murat bozhp den aday chp devlet beyi karşıulıuyor yarın da seçime beraber girerlerse şaşmam akp karşıtlığı olsun bunlar apoyla bile birleşir ama millet aptal değil
Avatar
ESNAF - 4 yıl önce
ele ele sandiğa gömülün
Avatar
niye zorunuzamı gitti - 4 yıl önce
sizingibi yobaz deyiller misafir heryerde misafirdir yobazlar et k
Avatar
Songul Karagoz - 4 yıl önce
soyllenecek cok sey varken, susmak en guzel cevap ,baskanimiza yurudugu yolda basarilar dilerim .
Avatar
dombıra - 4 yıl önce
"körler sağırlar birbirini ağırlar"
Avatar
Songul Karagoz - 4 yıl önce
t c vatandasimisiniz bir kimliginiz varmi ?