banner461
banner195

Ürgüp Devlet Hastanesinde 53 Çocuk Erkekliğe ilk AdımıAtıyor

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Ürgüp Devlet Hastanesinde tam 53 Çocuk Erkekliğe İlk Adımı Atıyor.

Ürgüp Devlet Hastanesinde 53 Çocuk Erkekliğe ilk AdımıAtıyor
13 Temmuz 2018 Cuma 16:04

banner143
banner134

Ürgüp Belediyesi ve Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimliği iş birliği ile her sene geleneksel olarak düzenlenen Sünnet Etkinliği ile bu yıl  53 çocuk erkekliğe ilk adımı atıyor. Tüm ihtiyaçları ve kıyafetleriÜrgüplü hayırseverİş Adamı Abdulkadir Akdeniz tarafından karşılanan ve YeniÜrgüp Devlet Hastanesinde, gerçekleşen operasyonları Başhekim Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sami Bilici tarafından yapılarak taburcu ediliyor.

Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimi Bilici “Ürgüp Belediyemizin organizasyonu ile 53 çocuğumuz yeni açılan modern cihazlarla donatılmış temiz ferah hastanemiz de ağrısız ve sızısız erkekliğe ilk adımlarını atıyor, günlük 7 çocuk sünnet oluyor ve aynı gün taburcu oluyor. Yaklaşık bir hafta içinde tamamlanması planlanıyor. Devletimizin her türlü imkanlarını bu çocuklarımızın hizmetine sunuyoruz vesile olanlardan Allah razı olsun. Hayırlı olsun.” dedi.

Çocukları sünnet olan Aileler, Belediye Başkanı, Ürgüp Devlet Hastanesi Başhekimi ve hastanedeki emeği geçen tüm birimlere teşekkür ettiklerini belirterek, "Allah Devletimizden, belediyemizden, hayırseverlerimizden razı olsun. Herşeyden çok memnunuz" dediler.

Operasyonu bizzat gerçekleştiren BaşhekimOp. Dr. Sami Bilici'yi makamında ziyaret eden Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "Yeni hastanemizde böylesine güzel bir organizasyonda iş birliği yaptığınız için şahsınızda tüm hastane personeline teşekkür ederim." dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.