banner461
banner195

Ürgüp İçin Ak partiye pazartesi yeni aday adayı başvurusu

30 mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlere başvuru için son haftaya girilirken seçimin Türkiye genelinde olduğu gibi Ürgüp ilçemizde de en aktif geçecek gözüküyor.İşte Aday adaylık başvurusuna hazırlanan bir isim daha..

Ürgüp İçin Ak partiye pazartesi yeni aday adayı başvurusu
26 Ekim 2013 Cumartesi 16:10

banner143
banner134

 30 mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlere başvuru için son haftaya girilirken seçimin Türkiye genelinde olduğu gibi Ürgüp ilçemizde de en aktif geçecek, en fazla aday adayının bulunduğu Ak Parti’ye Belediye Başkanlığı için başvuru yapacağını ilk kez haber merkezimiz aracılığıyla kamuoyuna duyuran isim Adnan AYDIN oldu.

1978 yılında Ürgüp’te doğan Aydın, Erciyes Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümü mezunu. Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet AYDIN’ın oğlu. Telefonla haber merkezimizi arayarak pazartesi günü Ak Parti ilçe başkanlığına başvurusunu yapacağını ifade eden Aydın, bu yolculukta tüm aday adaylarına başarılar dilediğini ifade etti.

Ürgüp Belediye Başkanlığı yarışında Ak Partinin seçim takvimine göre  1 Ekim - 1 Kasım tarihleri aday adaylığı başvuru süresinin son haftası sürpriz aday adaylarının çıkmaya devam edeceği ifade ediliyor.


Faruk Özzengin Ürgüpten bildiriyor.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KAYAALP - 5 yıl önce
fidan gibi delikanlı,adnan'ıma başkanlık gerçekten yakışır.hayırlı olur inşaallah...
Avatar
ürgüplü - 5 yıl önce
babası çok şeyler yaptı bu memlekette sıra oğlundamı bırakın şu memleketin yakasını artık gerçekten hizmet edebilecek insanlar gelsin birinden yakında kurtulacağız inşallah.....
Avatar
boşa kürek sallama - 5 yıl önce
vatandaş gülsün diye bir resim koymuşsunuz.yazık etmeyin gence .
Avatar
kukla - 5 yıl önce
ürgüpe bunları layık görenlere sormalı kapalı kapılar arkasında kurulan tezgazdan çıkan sonuç bumu?buysa bunca zamandır boşuna kulis yapmışınız çünkü ürgüplü kukla oyunundan sıkıldı