banner461
banner195

Ürgüp te Birlik ve beraberliğin bir fotoğrafla özeti

Ak Partiden Ürgüp Belediye Başkanlığı için yarışa katılan Aday Adayları Ürgüp’lü Ak Parti Nevşehir milletvekili ile beraber "Durmak yok yola devam" mesajı verdi.

Ürgüp te Birlik ve beraberliğin bir fotoğrafla özeti
08 Şubat 2014 Cumartesi 11:27

banner143
banner134

Ak Partiden Ürgüp Belediye Başkanlığı için yarışa katılan Aday Adayları Ürgüp’lü Ak Parti Nevşehir milletvekili ile beraber "Durmak yok yola devam" mesajı verdi.

Akşam yemeği için Avrupa’nın en iyi 20. oteli seçilen MDC otelde bir araya gelen Ak Parti ilçe Başkanı Ahmet Koçak, Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Ak Parti Ürgüp Belediye Başkan Adayı Fahri Yıldız ve Aday Adayları Mehmet Aktürk, Ömer Nair, Adnan Aydın, Levent Ak ve Hasan Albayrak, Milletvekili Danışmanı Ferhat göktürk 30 marttaki seçimde Ürgüp’te el ele vererek Ak Partiyi yine birinci parti yapmak için çalışacaklarını belirttiler.

Yaşanan süreçle ilgili karşılıklı olarak görüşlerini de dile getiren Akparti aday adayları, Fahri Yıldız’a başarılar dileyerek Ürgüp teşkilatındaki bu birlikteliğin tüm Türkiye genelindeki Akparti teşkilatlarında da yaşandığından emin olduklarını ifade ettiler.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
saçmalık - 4 yıl önce
aday adayı olmanın amacı mevcudu beğenmeyerek daha iyi bir başkan olacağını düşünerek bu yarışa katılmaktır. adam mevcudu beğenmiyorsa ve mevcut yine aday gösteriliyorsa diğer aday adaylarının onu desteklemesi riyakarlıktır kimsenin nefsi de bu riyaya müsaade etmez ak partinin en stratejik hatasıdır bu kadar aday adayını kabul etmesi
Avatar
harcadınız - 4 yıl önce
genç delikanlıları harcadınız.ömer nair gibi iki tane yabancı dil bilen turizmci harcadınız .yakışıklı mehmet aktürkü harcadınız.ben olsam ak partiye çalışmam
Avatar
ÜRGÜPLÜ - 4 yıl önce
inşallah öyledir madem mevcut başkanla devam edecektiniz 5 tane aday adayının çıkmasına neden müsade edip ortam hazırladınız ne diyecek şimdi bu aday adayları?ne iddasında bulanarak çıkmışlardı piayasaya mevcut başkan başarısız diyerek değilmi?
Avatar
aday aday harcı ya da zorla akpli - 4 yıl önce @ÜRGÜPLÜ
ak parti ya adaylardan topladıkları paralara muhtaçtı ki olmadığını biliyoruz çok yakından diğer bir ihtimal ki mantığa daha yatanı ak parti aday adaylarını çoğaltarak psikolojik baskı uygulamak istedi yanlız bu çok kötü ters tepecek en azından nevşehir ilçe ve beldelerinde
Avatar
gülşehirli - 4 yıl önce
sayın murat gökturk birde gülşehır in haline bakta ürgüp gibi birlik ftografı orada cektir gün gelecek selammmmmmmmm
Avatar
6 aday adayı - 4 yıl önce
ben olsam diğer aday adayları birleşerek aranızda bir aday çıkarırdım.altı kişi bir aday çıkaramazmısınız?size değer veren varmı?yemek yediniz bitttiii
Avatar
ÜRGÜPLÜ - 4 yıl önce
kardeşim acıkmışlar ne yapsınlar yemesinlermi?aç karnına düşünülmez tok karınla daha iyi düşünecekler doğruyu yaparlar o zaman.
Avatar
asıl başkan - 4 yıl önce
hüsnü başkanı göremiyorum.o nerde?