banner461
banner195

Ürgüp Ticaret Odasından başarılı vergi mükelleflerine Plaket

Ürgüp Ticaret ve Sanayi odası tarafından 2011 yılı vergilendirme döneminde dereceye giren mükelleflere plaket takdim edildi.

Ürgüp Ticaret Odasından başarılı vergi mükelleflerine Plaket
27 Kasım 2012 Salı 17:25

banner143
Ürgüp Ticaret odasından başarılı vergi mükellefler
İlgili Galeriye Git
banner134

 Ürgüp Dinler Hotelde düzenlenen akşam yemeğine Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Ürgüp Kaymakamı Tuğba Yılmaz ve Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve Ürgüp Ticaret odası yönetim kurulu üyeleri katıldı. Vergilere göre dereceye giren şahıs ve şirketlere plaketleri takdim edildi.

 

Ürgüp Ticaret ve Sanayi odası tarafından 2011 yılı vergilendirme döneminde dereceye giren mükelleflere plaket takdim edildi.

Dinler Hotelde düzenlenen akşam yemeğine Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Ürgüp Kaymakamı Tuğba Yılmaz ve Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve Ticaret odası yönetim kurulu üyeleri katıldı.

ÜRGÜP'TE VERGI REKORTMENLERI ÖDÜLLENDIRILDI                                 

2011 yılı gelir vergisi rekortmenlerine Nevşehir  valisi  Abdurrahman SAVAŞ tarafından plaket verdi. Nevşehir valisi Savaş, Ürgüp ilçesindeki toplantıda yaptığı konuşmada vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğunu,bu verilen vergilerin bizlere hizmet olarak döndüğünü söyledi. Dereceye giren kuruluşlara plaket verildi.

 

    2011 yılı gelir vergisi şirket bazında birincisi Hasan Turasan'a plaketi vali SAVAŞ verdi. İkinci İnci Turizm'e Nevşehir milletvekili Murat GÖKTÜRK plaket verdi. Üçüncü YİĞİTOĞLU A.Ş'ye ise plaketi kaymakam Tuğba YILMAZ verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mustafa Korkmaz - 5 yıl önce
haberiniz önemli, ancak, haber metninde vergi rekortmanlarının öne çıkarılmasının yerine, milletvekili ve yerel yetkililere torpil geçer gibi defalarca tekrarlanması durumu, rekortmanları gizler ya da bürökratların reklamlarını yapar gibi olmuş görünüyor.