banner461
banner195

Uyum Sürecek, Kazanan Nevşehir Olacak

7 Haziran Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kaldı. AK Parti Nevşehir Milletvekili adaylarının ziyaretleri ve açıklamalarındaki samimiyet yeni dönem içinde umut veriyor.

 Uyum Sürecek, Kazanan Nevşehir Olacak
02 Mayıs 2015 Cumartesi 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 7 Haziran Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kaldı. AK Parti Nevşehir Milletvekili adaylarının ziyaretleri ve açıklamalarındaki samimiyet yeni dönem içinde umut veriyor.

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in hemen hemen bütün köy, belde ve ilçe ziyaretlerinde birbirleri arasındaki samimi diyalogları, kişiden ziyade “biz” diyerek söze başlayıp, Nevşehir’e yeni dönemde de hizmeti hep birlikte getireceklerine vurgu yapmaları dikkatlerden kaçmıyor.

Tıpkı 2011 Seçimlerin bu yana olduğu gibi uyum içerisinde seçim çalışmalarını sürdüren her üç AK Parti Nevşehir Milletvekili adayının 7 Haziran seçimlerinin ardından AK Partinin yeniden Nevşehir’den her üç milletvekilini de kazanması durumunda ortaya koyacakları uyum 4 yıl daha ilimize önemli yatırımların kazandırılması için çok önemli bir zemin hazırlayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Oyum yine ak partiye ülkem için
Avatar
kemal yurt - 3 yıl önce
12 yılda gözüken uyumuda gördük hangi sağlam projeniz oldu 12 13 yılda en büyük projeniz neydiki şimdi vekil vercez.oy yok bu yıl.
Avatar
uyum - 3 yıl önce
bu resimde 4. kişi istemiyoruz uyum kimle uyum diyerek 4 yıldır bir şey yapılamadı 3 vekil kendi arasında uyumlu çalışsın başka kişiye ihtiyaç yok olmamalı
Avatar
nevşehir - 3 yıl önce
Oy yok bu sene mhp ye verecek en azından varol görürüz
Avatar
komurcu - 3 yıl önce
Bu resimde eksk var hasan paşa nerede 12 yildir bilbortlarda projelere bakarkrn goruyoruz vekilleri oyle bakiyorlar
Avatar
ankaradan - 3 yıl önce
Gerçekten nevşehirin bir tane bile büyük projesi yok.mesale turizm için fuar alanı bile dğlünemiyorlar
Avatar
Nevşehir - 3 yıl önce
nevşehirin adını bi kere duymadık 8 yıl boyunca 3 tane saksı gönderdik meclise belediyede varola verdiydim bir daha mehmet varola verecem
Avatar
ilaa - 3 yıl önce
İnşallah Ak parti bu seferde üç sıfır yapacak.