banner461
banner195

Uyumları Onları Yeniden Aday Göstertti

AK Parti’de 7 Haziran günü öncesinde kime sorsanız mevcut vekillerden en birinin ya da ikisinin elenebileceğini söyleyenlerin sayısı hiçte az değildi. Ancak, AK Parti genel Merkezi iki mevcut vekili yeniden sıralamaya koydu.

 Uyumları Onları Yeniden Aday Göstertti
08 Nisan 2015 Çarşamba 18:46

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) AK Parti’de 7 Haziran günü öncesinde kime sorsanız mevcut vekillerden en birinin ya da ikisinin elenebileceğini söyleyenlerin sayısı hiçte az değildi. Ancak, AK Parti genel Merkezi iki mevcut vekili yeniden sıralamaya koydu.
2011 Seçimlerinden bu yana hep uyum içerisinde çalışan AK Partili Nevşehir Milletvekillerinin en büyük başarısı bir önceki dönemde yaşananları Nevşehir’e bir kez daha yaşatmamak oldu.
Zira, Rıdvan Köybaşı, Mahmut Dede ve A. Erdal Feralan’lı AK Parti Milletvekilleri arasında yaşanan ve kamuoyunda da olumsuzlukla karşılanan sıkıntılı sürecin ardından Feralan, Göktürk ve Gizligider arasındaki uyum hep dikkat çekti.
Kendilerinden yaşça ve bir dönemde fazla milletvekilliği yapmış bulunması nedeniyle tecrübe olarak ta önde olan A. Erdal Feralan’a hep Ağabeyimiz diyerek bahseden AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in yeniden iki ve üçüncü sıradan kendilerine şans verilmesine karşın yeni dönemde seçilmeleri durumunda bu uyumu aralarına yeni katılacak olan Mustafa Açıkgöz ile de sürdürmeleri bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Sayın gizli gider sana ve ak partiye yine destek vericez yalnız sende kendini sorgula. Bazı işlerin yanlış
Avatar
ne yazık - 3 yıl önce
Ne yazık ki üçü bir arada çalışamayacaklar
Avatar
maşallah - 3 yıl önce
çok güzel bi liste 3vekilde halkı için çalişacak buna eminim 3 genç ve çalişkan isim bunlar
Avatar
ahmet - 3 yıl önce
Birazda spor a destek verseler iyi olur seçim öncesi söz verirler sonra unutulur
Avatar
uyumlarını görecegiz... - 3 yıl önce
bu secimde ak parti mhp ye vekilligi ve zaferi altin altin tabakta hediye etti. ayrica aziz milleti hice sayanlari iyi bilir ve sandıkta gereken cevabi verir hic merak etmeyin. bu aziz millet bu kez de mhp ye yuklenecek ve 2 vekili gonderecek. o zaman göruruz bu uyumu yada oyunu!!! o gokturk secim sonrasi bir baksin bakalim kendi memleketi urgupten ne kadar oy alacak?? ak parti bu kez altını çaldırdı işte...
Avatar
Y.K. - 3 yıl önce
Biz yeni yüzler istiyorduk.ama iyi oldu.Ak partiye bir tane millet vekili yeter de artar bile
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 3 yıl önce
uyum derken ??? sizin bilmediğiniz neler oluyor bir bilseniz.
Avatar
hy - 3 yıl önce
ak parti nevşehirde yenilgiyi pişmanlıkla i̇zleyecek.bu adaylari halk i̇stemezken aday yapti.kendi̇ düşen ağlamaz.